2733
2734
عنوان

خاندما الان چیکار کنم😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 50 پست
اره میتونه باشه حالا سری ها بعد رعایت کن عزیز دلم حتما هم چند ماه ب خودت فرصت بده تو این چن ماه قرص ...

فولیک اسید میخورم

نه دیگه الان از عید هیچ قرصی نمیخورم این دوماهم اصلا قرصی نخوردم‌حتی استامینوفن فقط گرمیجات میخودم 

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت عزیزم ان شاءالله خدا ی نی نی تپل ناز تا سال دیگه بغلت بذاره

فدات بشم تو ک حامله ای  از ته دلت دعا کن دیگه پریود نشم حامله باشم 😍 از نی نیت بخاه ک اون از خدا بخاد اون  به خدا نزدیک تره 

2731
سلام گلی اخه من‌پلی کیستیکم pco تو سرچ نی نی سایتم زدم‌ چنتا تاپیک اورد ک دکتراشون گفته بودن سقطشون ...

جدی.من دفعه ی اوله شنیدم.خوب عزیزم شماهر وقت کیت مثبت شد برو اقدام و همون روز و فرداش اقدام کن امیدت بخدا باشه استرس نداشته باش خیلیا هر روز یا حتی یروز درمیون اقدامن اگر بنا به این باشه که خدایی نکرده همه سقط میکنن تو فکرش نباش با خیال راحت انشاءلا که زودی دامنت سبز شه😍

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
جدی.من دفعه ی اوله شنیدم.خوب عزیزم شماهر وقت کیت مثبت شد برو اقدام و همون روز و فرداش اقدام کن امیدت ...

بیخیالش شدم عزیزم همون اقداما کافین اگ‌شد ک خداروشکر اگ نشد میرم‌دکادم‌میگم تا بیستمو و چن روز بعدش اقدام‌کردم نشد  نزدیک‌مریودسم اقدام‌کنم‌بگه اره اون ماهم‌میکنم‌بگه ن قرص میده تخمکم زود ازاد میشه اوایلش انجام میدم

ولی دعا کن دیگه پریود نشم باردار باشم

بیخیالش شدم عزیزم همون اقداما کافین اگ‌شد ک خداروشکر اگ نشد میرم‌دکادم‌میگم تا بیستمو و چن روز بعدش ...

انشاءلا بحق همین ماه عزیز زودی بیای بگی و تودلی داشته باشی 😍😍😍

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2738
هفته شش سقط کردی ؟ باید صبر میکردی تا ۸ ۹ هفته بعد 

رفتم دکتر گفت کلا جنین تو هفته شیش متوقف شده تو هفته هشتو اینا خودش سقط شد

2706