2737
2734
عنوان

خاندما الان چیکار کنم😢😢😢😢

413 بازدید | 50 پست

تورو خدا بخونین😢

من کوفتی پریودام نامنظمه۴۰_۴۵ در حال اقدامم  یبار شش ماه پیش تو هفته شیش به دلیل تشکیل نشدن قلبش سقط کردم رفتتم دکتر دکترم گفت

دلیل سقط نزدیک پریودت رابطه داشتی تخمکت پیر بوده😐 متخصمم هست  

گفته بود هروق اقدام کردی از ۱۰ تا ۲۰ پریودت یه شب درمیون بعد من گقتم بزار از کیتم استفاده کنم  از ۱۷ پریودم استفاده کردم دوروز قرمز شد بعدش کمرنگ این ینی تخمک گذاری داشتم  بعد بیستمم باز کیت زدم باز پررنگ تر شد دوباره ۴ شب پشت هم رابطه داشتم 

و هنوزم کیت میزنم کاملا شبیه هم پررنگ الان چیکار کنم باز رابطه داشته باشم؟؟؟ امروز ۳۳ پریودمه میترسم اخه دلیل سقط قبلیو دکتر اونجوری گفته بود

به کیت اطمینان ندارم ولی خب از روز ۲۳ پریودم کیتام همش پررنگه چرا چیکار کنم لطفا بخونین 😢😢 ببخشید طولانی شد

دوروز پیش تخمدانام درد میکرد ران پام تیر میکشید  هرماه اینجوری نمیشدم نمیدونم ینی دوروز پیش تخمک گداریم بوده؟؟ و ببخشید الانم استخوانم رحمم درد میکنه علایم پریوده؟؟؟؟ 

بخلطر یه سقط اصلا نمیدونم چیه چجوریه چیکار کنم میترسم‌زنگم‌میزنم‌دکترم برنمیداره 

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو اقدام کن بابا تخمک پیر چه صیغه ایه تخمک تا وقتی زندس بارور میشه وقتی مرد هم تموم میشه می ره پیر ...

میترسم 

خودم سقطش کردم

عزیزم شما میتونی بعد پاک شدنت یک شب در میان اقدام کنی ، به نظرم ربطی به پیر شدن تخمک نداره معمولا اولین بارداری سقط میشه نگران نباش الان هم شما یک شب در میان اقدام کن ایشاله که جواب بگیری 

2738

این حرف دکترت واولین باره که میشنوم عزیزم...بنظرم تواقدامت روانجام بده عزیزم اما اگه دودلی یه دکتر دیگه هم برو تامطمن شی...بخاطر سقطی که داشتی متاسفم گلم ایشالا بزودی مامان شی

عزیزم شما میتونی بعد پاک شدنت یک شب در میان اقدام کنی ، به نظرم ربطی به پیر شدن تخمک نداره معمولا او ...

ببخشین من اگ الان حامله باشم اقدام کنم مشکلی داره؟؟ یوق پریود نشم 

این حرف دکترت واولین باره که میشنوم عزیزم...بنظرم تواقدامت روانجام بده عزیزم اما اگه دودلی یه دکتر د ...

منتطرم این ماه ببینم چی میشه بعدش عوض کنم

یکم اطلاعاتت و ببر بالا گلم بعد اقدام کن برا بار داری

بچه تا نه حتی ده هفتگی وقت داره برا قلبش

خیلی ها قلب بچشون بعد از هفت هفته تشکیل میشه بعد تو رفتی سقطش کردی 

خاک تو سر دکتر بی سوادت

دکترت و حتما عوض کن

وای خدا خوبت کنه داری جدی میگی ؟ من قلب بچم هشت هفته تشکیل شد

عزیزم‌ان شالله به سلامتی بغلش کنی

اره خیلیی بد بودم تو خیابون وسط جپعیت پر جوون سقط کردم ینی هم درد داشتم هم خجالت کشیدم تازه تد بعل داداشمم بود😢😢😭یادش میفتم تنم‌میلرزه

2706