2733
2739

دختر داییم بینیش رو زنبور نیش زده بود ورم داشت ظهر با اصرار من اومد ک پیاده باهم بریم مغازه یه پسر از کنارمون رد شد گفت توووووروووو قرررررااان تورو اماااام حسین برنگرد دختر داییم با تعجب گفت چته پسره گفت دماغت خورد تو چشمم من ک قرمز شدم از خنده سریع دستشو کشیدم رفتیم تو مغازه ریسه میرفتم دختر داییمم از عصبانیت هی بازومو نیشگون میگرف😐

مامان بزرگم میگفت توجه آدمارو از رو کاراشون بفهم نه حرفاشون‌،نگاه کن ببین اولویت چندم آدمایی تا یهو به خودت نیای ببینی تمام خودتو گذاشتی وسط درحالی که هیچوقت مهمترین نبودی،میگفت به خودت احترام بزار تا بهت احترام بزارن!میگفت مثل ما نباش انقد بودیم که بودنمون به چشم نمیاد دیگه :)! تیکر همینجوریه.. برای رسیدن ب چیزی ک میخوام بدونم چقدر زمان میبره :) در ضمن تیکر سالگردمونم هست :)❤ تیکر ششمین سالگرد دوستیمون :)🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سال پیش تلوزیون داشت یه فیلم نشون میداد صحنه ای بود ک یه تیر خورد تو کمر بازیگره اومدم بگم واااا ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بچه ها حالا بحث ضایع شدن پیش جنس مخالف شد

بزارید ی راهکار ناااب بهتون یاد بدم

خودم از اینستا یاد گرفتم

یکی بهتون زل زد 

مثلا تو خیابون موقع راه رفتن

شمام یه نگاه ب کفشاش کنید و ی نگاه ب صورتش 

و بعد زل بزنید ب کفشش 

بچه ها یعنی واکنششون عالللیه

هل میشن عجیببب

میشه لبخند بزنی؟
2731

داشتم واسه دوستم پیام میفرستادم و فحش های +18 بهم میدادیم خواستم فلوارد کنم داخل گروه فرستادم واسه بابابابام خودتون تصور کنید

نوک جورابم پاره شده بود گفتم عیب نداره کفشمو در نمیارم اشتباهی کفش جلو باز پوشیدم وسط خیابون دیدم درش اوردم

وقتی بچه بودم با بابام رفتم حممامانمم مامانم رفت حموم اخرش رفتیم خونه داییم همه بودن جلو تمام مهمانا گفتم بابام گوشیشو با خودش اورد داخل حموم گداشت تو شرتش مامانمم بعد من با بابام رفت حموم😐 آبرو واسه مامان بابام نذاشتم

به جن میگفتم جند داخل بچگی به ق میگفتم ک بعد خیابونامون قیر زده بودن خالم اومده بود خونمون گفتم خاله خاله دیشب ج،ده روی ک،ر بود😑😂😂😂😂

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤

اگه پر بازیدید شد برا منم دعا کنید😄⁦❤️⁩

(منم از بقیه یاد گرفتم فحشم ندین😅🤭)

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

من زیاد سوتی نمیدم

بیشتر توجمع میخورم زمین😶😐

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
خدایی بگو چیشد که اینو گفت🤣🤣🤣🤣

ازم پرسیدچطوری همه ی زناتویه زمان پریودمیشن... گفتم خدابدناشونویجوری آفریده که یه زمان خاص هرماه پریودمیشن😂😂😂

سرنوشت انسان‌ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس.
2738
ازم پرسیدچطوری همه ی زناتویه زمان پریودمیشن... گفتم خدابدناشونویجوری آفریده که یه زمان خاص هرماه پری ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ای خدا

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

با جاریم و خواهر شوهرم نشسته بودیم یهو خواهر شوهرم گوزید بعد ما خندیدم جاریم گفت مریم خیلی زشته جلو خودتو بگیر یهو همون لحظه خودش بلندتر از خواهر شوهرم گوزید من دیگه نفسم بالا نمیومد از خنده 

یه بار مامور برق اومده بود خونه مادربزرگم،ماموره گف قبض قبلیو بیار ببینم مادربزرگم هرچی گشت پیدا نکرد آخرم ب ماموره گف بیلمیرم پیسیلی گارا گلمیش هارا گوییب  

هیچکس از نبودنت نمیمیره😏فوقش دیرتر میخوابه🤞
2706