2733
2734
عنوان

از نامزدم متنفرم حالم ازش بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1511 بازدید | 57 پست

اون از کجا بدونه که حال دلت چطوره که بیاد حال دلتو خوب کنه

چرا توهین میکنی

این بنده خدا با تو کاری نکرده. در اصل این تویی که داری بهش خیانت میکنی . همین که تو فکر مثلا عشقتی خودش خیانته بعد میای میگی نامزد سگم؟  بهتره بری پیش مشاور

و هر جور شده این نامزدی رو بهم بزن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
شوهر کمه اینجوری شوهر هارو دستی دستی حیف میل نکنین لعنتیا

همینا باعث میشن شوهر کم شه دیگه 😂

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پس چرا عشق ت نیومد تو رو بگیره ...فقط تو رو واسه دوستی میخواد ....دلم به حال نامزد بیچاره ت میسوزه.کاش زودتر از نامزدت جدا بشی...اونم بره با یه دختری که عاشقشه ازدواج کنه ...

۱۰ساله منتظر اومدن نی نی هستم 
اون از کجا بدونه که حال دلت چطوره که بیاد حال دلتو خوب کنه چرا توهین میکنی این بنده خدا با تو کاری ...

اصلا حال من برا اون مهم نیس این یک هفتس ن پیام ن زنگ دیوونم کردع 

جمله ی اخرت اصصصصصصصصصلا درست نیست. حالا شما استثنا بودی ولی همه ایطوری نیستن.

بنظرم اکثریت اینطورن

انشالله شما استثناً اینطور نباشی😁

#دختر کورد💎   میشه لطفا برای سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات  بفرستی🧡                         
2740
منک التماسش نکردم بیاد برا من خودش از اول منو میخاس الان اینجور رفتار میکنه

فكر ميكنم شمام داري دوست پسرتو با همسرت مقايسه ميكني براي همين بيشتر به مشكل ميخورين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اگه با قبلی کات کردی چطور دیروز پیام داد اون قبلی باعث میشه با این بهم بزنی در ثانی فکر نکنم بخوادت، عزیرم مقصر نامزدت نیست مقصر دل خودا هست اول از هر چیزی تکلیفت را با دل و عشق و عقلت روشن کن بعدش به ازدواج فکر کن اینجوری یه عمر غمگین و افسرده هستی 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
پس چرا عشق ت نیومد تو رو بگیره ...فقط تو رو واسه دوستی میخواد ....دلم به حال نامزد بیچاره ت میسوزه.ک ...

من موقعی ک نامزد کردم سعی کردم اونو فراموش کنم و اصلا باهاش در ارتباط نبودم پیام میداد جواب نمیدادم با نامزدم خوب رفتار کردم ولی اون همیشه سرده ن سراغمو میگیره ن هیچی دیوونم کرده

اصلا حال من برا اون مهم نیس این یک هفتس ن پیام ن زنگ دیوونم کردع 

تو زنگ زدی؟ پیام دادی؟ رفتارت هم که مطمئنا سرده و حتی محلش هم نمیدی. 

عزیزم دنبال مقصر نگرد. تو هنوز تو رابطه ی قبلیت هستی واسه همین از نامزدت و خانواده اش متنفری

اون به قول خودت. عشقت هم تو رو واسه ازدواج نمیخواد اگه میخواست الان تو اینجا ناله نمیکردی.چند سالته که اینقدر احساسی تصمیم گیری کردی؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
خب مشخصه از چیزایی که تعریف میکنی حتما تو هم کم میزاری واسش  به نظرم رفتارش عکس العمل رفتار تو ...

ن بخدا من باهاش خوب رفتار میکردم هرکار بگی کردم درس نشد 

2706