2733
2734
عنوان

از نامزدم متنفرم حالم ازش بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1511 بازدید | 57 پست
شوهر کمه اینجوری شوهر هارو دستی دستی حیف میل نکنین لعنتیا

چرا خودتون رو با این حرفها بی ارزش میکنید؟ یعنی چی شوهر کمه؟ 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو زنگ زدی؟ پیام دادی؟ رفتارت هم که مطمئنا سرده و حتی محلش هم نمیدی.  عزیزم دنبال مقصر نگرد. ت ...

ن من باهاش قهر کردم سر بی توجهبش به من و بهش گفتم دیگ جوابتو نمیدم و اونم اصلا یراش مهم نبود و‌سراغمم نیومد قهر کنم یا ن ناراحت باشم یا شاد ذره ای براش مهم نیس ..من سعی کردم بخاطر اون پا رو دلم بزارم و با اون کات کردم خاستم با وضعیتم کنار بیام ولی این سردیش نمیزارهه ..هجده سالمه

اگه با قبلی کات کردی چطور دیروز پیام داد اون قبلی باعث میشه با این بهم بزنی در ثانی فکر نکنم بخوادت، ...

من اگ این نمیومد خاستگاری هیچوقت با اون کات نمیکردم خانواده جواب بله دادن نامزدمم چیزی کم نذاره جز اخلاق اخلاقش واقا سرد و بده حالمو‌داره بهم میزنع با بی محلیاش

2731
ن من باهاش قهر کردم سر بی توجهبش به من و بهش گفتم دیگ جوابتو نمیدم و اونم اصلا یراش مهم نبود و‌سراغم ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ترو خدا اصرار کن این نامزدی بهم بخوره  تو هنوز بچه ایی  عقلت هم هنوز کامل نشده  و کاملا احساسی هستی و احساسی تصمیم گیری میکنی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
من اگ این نمیومد خاستگاری هیچوقت با اون کات نمیکردم خانواده جواب بله دادن نامزدمم چیزی کم نذاره جز ا ...

اگه الان سرده وای به بعدا بنظرم بیشتر دقت کن یه عمر زندگی هست یا شایدم خودت سرد هستی مرد گرمی و انرژی شو از شور و ذوق زن میگیره در حقیقت این زن هست که مرد جذب میکنه

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2738
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️  ترو خدا اصرار کن این نامزدی بهم بخوره  تو هنوز بچه ایی&nb ...

اره من اصلا حصله سرو کله زدن با نامزد و مادر شوهر و این چیزارو ندارم خانوادم نمیزارن مخصوصا پدرم بهم بزنم

چرا خودتون رو با این حرفها بی ارزش میکنید؟ یعنی چی شوهر کمه؟ 

چقد تو‌ برا ی شوخی ساده خودتو اذیت میکنی🥴🥴انقد سخت نگیر راحت بگیر راحت بگذره بهت. 

فک میکنم از اونایی ک بهت بگن تو . تا ی داستان بزرگ درست نکنی چند خانواده رو‌نندازی ب جون هم ول نکنی🤦😁

چقد تو‌ برا ی شوخی ساده خودتو اذیت میکنی🥴🥴انقد سخت نگیر راحت بگیر راحت بگذره بهت.  فک میکنم ...

عزیزم واسه ی همبن شوخی الان‌مردها واسه ی ما شیر شدن

اتفاقا آدمی هستم که اصلا حرفی نمیزنم مگه اینکه مخاطبشون من باشم.