2703
2553

من بخاطر نامزد صگم از عشقم گذشتم و‌کات کردم‌چون با این نامزد کردم الان بعد 9ماه هرشب  و هرروز دارم گریه میکنم اون اولین و اخرین عشقمه با اینکه دیروزپیام داده بود بهم زدم از همه جا بلاکش کردم و‌گفتم من گوشی نذارم چون نخاستم خیانتکار بشم با رو دلم گذاشتم خیلی حالام بده هرچی بیشتر میگذره بیشتر دلم تنگ میش نامزدم اصلا تلاشی برای ب دست اوردن دلم نمیکنه و توجع نمیکنه بهم حالم ازش بهم میخوره خانوادم نمیزارن جدا شم😭😭اگ جدا هم بشم با عشق قبلیم بر نمیگردم فک کنم اونم دیگه ب من حسی داشته باشه دارم روانی میشم دوس دازم خودمو بکشمم 😭😭

مجبورت كرده بودن؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سگ😒

لازم نیست خودتو بکشی میتونی ازش جدا شی.به همین سادگی

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2456

تا دیر نشده خودتو بدبخت نکن یک عمر.

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2714
شما خواستگار برات اومده عشقت رو ول کردی حالا کیو ناله نفرین میکنی؟!!

والا

بعد میگه ازش متنفرم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

هم خودت هم اون بیچاررو بدبخت نکن 

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

دوست عزیز شما هیچوقت اون عشقتو نمیتونی فراموش کنی پس نه خودتو بدبخت کن نه اون شوهرتو زودتر جداشو به حرف خانوادتم گوش نکن کاریو کن که دلت میخواد اونوقت یه عمر مجبوری پا رو دلت بزاری

2706