2737
2734
عنوان

دخترااگه شمابخواین کسی ک ازش خوشتون میادرو....

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 53 پست
استوری ناراحت بذار،عکسای خوشگلتو بذار. متنای معنی دار  بعد اگه اومد حرفی زد دیگه شروع کن به حر ...

نکبت هرچی میذارم نمیادحرف بزنه مجبورم من برم

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

یاد دوران دانشجویی افتادم 11سال پیش دانشجو بودم ترم ٢ حسابی هم جو زده یکی از پسرای سال بالایی تو مرکز کپی کار می‌کرد منم هر روز به بهانه کپی بگیرم میرفتم تا ببینمش و به عبارتی مخشو بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینستا ک نبس واتساپه واتساپ سخته برام 

سخت نباشه. ..هر استوری ی چیزی بگو الانم ک تبریک گفتی ی کم صبر کن ببین چی میشه اگ حرف نزد بگو خوب هستین...و شروع کن

99/9/9واسه هممون ریدن10/9/99  بهتون میخندیم
خب استوریهای بعد ریپلای کن ی لایکی بفرس ی حرفی چقد تو چیزی دختر. ..زرنگ باش

واقعا خیلی چیزم😂😂😂😂هی میرم واتساپ تیریگ بگم خجالت میکشم ول میکنم

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄
2728
یاد دوران دانشجویی افتادم 11سال پیش دانشجو بودم ترم ٢ حسابی هم جو زده یکی از پسرای سال بالایی تو مرک ...

زدی

خب میزنی چی میگه؟ جواب تک کلمه میده یا جمله

اصلاحرف نزدیم دیگه باهم استوری هم میذاریم چیزی ب هم نمیگیم

2740
صد در صد حسابی پیله شد و به عبارتی عاشق اما همون روزا پسرخالم هم ابراز علاقه کرد و منم پسرخالمو ترجی ...

خوشبحالت

یه پیامک بده بهش بگو سلام من دوسِت دارم. اگر تو هم دوستم داری دوباره بیا. اگرم نداری سعی کن داشته با ...

پیام بدم بگم یا منوانتخاب کن یامنو

غصه نخور این دوران تموم میشه و روزی میرسه که به این دوران میخندی  چند سالته؟

۲۴

2706