2410
2553

ب رابطه برگردونین چیکارمیکنین؟اگ مثلایه خاستگارخیلیییی خوب داشته باشین ک یک ماهی هم باهم رابطه خوبی داشته باشین اما ب دلیل ناراضی بودن خوتواده پسر ب هم بخوره وپسره هم شمارتونوپاک نکنه هرروز استوریای همونگاکنید وخیلیم دلتون بخواد ک پسره بازبرگرده‌چیکار میکنین؟ 

خاهشااااااااااا مسخزه بازی درنیارین تصیحت هم نکنین فقط بگین اگ دقیقا همچین شرلیطی باشه چیکارمیکنین

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کمـکمـاز استوری ها سر حرف باز میکنم وووووو...اینقدر وابسته خودم میکنمش ک دیگ حرف خانواده براش مهم نب ...

منم میخام همین کاروبکنم امانمیدونم چجوری.امروز تولدش بود استوری گذاشته نمیدونم تبریک بگم ضایعس یانه

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄
2714

عزیزم اول این ک چون خانوادش راضی نیستن یکم سخته

دوم این ک اگ میخادتون چرا تلاشی نکرده

با مرد بچه ننه زندگی کردن خیلی سخته خیلی

ولی در مورد حرف زدن میتونی راجب یکی از استوریاش نظر بدی اینجوری اگ اونم تمایل داشته باشه خودش بقیه راه رو میره

مموفق باشی گلم❤️

تیکر رسیدن ب ارزومه🙄میشه برا مشکلاتم دعا کنی اگ دلت خواست یک صلوات مهمونم کن❤️وپس از هر سختی اسانی است😍😍خداجونم خودت وعده دادی شاهدی چقدر درد کشیدم سختی کشیدم پس ارامش و راحتی رو هم تو سرنوشتم بزار من با تمام وجودم منتظرشم ممنونم ازت😊❤️
قیدشو میزنم.اون اگه بخواد خانوادشو راضی میکرد.بعدم راصی نیستن ازارشون بیشتره البته استثنا هم هست

خب خاستگاری سنتی بود بامعرفی اومدن رابطه چندساله نداشتیم ک بخواد بخاطرم باخونوادش دعواکنه

منم میخام همین کاروبکنم امانمیدونم چجوری.امروز تولدش بود استوری گذاشته نمیدونم تبریک بگم ضایعس یانه

تبریکـبگو و سر حرف باز کن کم کم هر دوروز یک رو هفته ای یکبار حرفو کش دار کن...دیگ عادت میکنه بهت بعدش وابسته میشه

99/9/9واسه هممون ریدن10/9/99  بهتون میخندیم
والا همین ک همو فالوو هم دارین ضایع است چ برسه تبریک

توواتساپ استوری همو میبینیم همش میگم اگ واقعا منو نمیخادچراشمارمو پاک نمیکنخ شاید اونم دلش بامنه

خب خاستگاری سنتی بود بامعرفی اومدن رابطه چندساله نداشتیم ک بخواد بخاطرم باخونوادش دعواکنه

منکه نگفتم دعوا!اون پسر اگه میخواد باید به خانوادش بگه میخوام!یا مثلا این یا هیچکس دیگه!بهرحال اون باید یه قدم برداره.چون خانواده اون مخالفن!

من همین یه دونه ام!
یه چله یس شهدا یا چله صلوات برای ام البنین میگیرم که اگر صلاحم هست برگرده و سعی میکنم با کامت گذاشتن ...

بنظرت زشت نیس برام خودم برم سمتش

2706