2737
2739
عنوان

دخترااگه شمابخواین کسی ک ازش خوشتون میادرو....

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 53 پست
منم میخام همین کاروبکنم امانمیدونم چجوری.امروز تولدش بود استوری گذاشته نمیدونم تبریک بگم ضایعس یانه

گلم چون ب همـمعرفی شدین وابسته ات نبوده...ولی میتونی تو وابستهـکنیش..اگرم نمیخاستت شمارتو پاکـمیکرد میرفت اینو بدون پیگیر کارته

99/9/9واسه هممون ریدن10/9/99  بهتون میخندیم
منکه نگفتم دعوا!اون پسر اگه میخواد باید به خانوادش بگه میخوام!یا مثلا این یا هیچکس دیگه!بهرحال اون ب ...

اره ولی من میخام ی کاری کنم ک وابستم شه نتونه ولم کنه

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم چون ب همـمعرفی شدین وابسته ات نبوده...ولی میتونی تو وابستهـکنیش..اگرم نمیخاستت شمارتو پاکـمیکرد ...

ای حرف دلمو زدی😁اگ منونمیخاد چراپاک نمیکنه شمارمو میترسم برم تبریک بگم ی مرسی بگه ضایع شم

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄
2731
عزیزم حالا همچین سمتشم نمیری که با یه لایکی، کامنتی چیزی شروع کن، ولی چله و توکل و توسل خودش بهترین ...

چشم توهم برام دعاکن

ای حرف دلمو زدی😁اگ منونمیخاد چراپاک نمیکنه شمارمو میترسم برم تبریک بگم ی مرسی بگه ضایع شم

خب همونم کافیه قانع باش و توقع نداشته باش زیاد اول گرم بگیره...ی کم ب خودت ایمان داشته باش و محکم پاتو بردار از هیچیم نترس...بلاخره ادم باید تلاششو کنه...ای نمیدونی ک من تو این کارا چ زبونی دارم😁

من اگه جات بودم 

اول برام مهم بود بررسی کنم ببینم واقعا چرا خانوادم مخالفن دلیلشون منطقیه یا نه اگه منطقی نبود و خواستگاره خیلی خوب بود هرزگاهی تو استوری عکس های خودمو میذاشتم تا یاد آوری بشه براش دوباره بیان خواستگاری😂

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
خب همونم کافیه قانع باش و توقع نداشته باش زیاد اول گرم بگیره...ی کم ب خودت ایمان داشته باش و محکم پا ...

حالااگ تبریک گفتم وتشکر کرد وتموم شد چیکارکنم دیگه بهونه ای ندارم برم سمتش

2740
من اگه جات بودم  اول برام مهم بود بررسی کنم ببینم واقعا چرا خانوادم مخالفن دلیلشون منطقیه یا ن ...

میخام عکسمو بذارم امااول باید ی کم ژل بزنم ب سرصورتم پول ندارم😂

بچه ها منم یکی دوست دارم میخوام مخش بزنم یادم بدین😭

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
حالااگ تبریک گفتم وتشکر کرد وتموم شد چیکارکنم دیگه بهونه ای ندارم برم سمتش

خب استوریهای بعد ریپلای کن ی لایکی بفرس ی حرفی چقد تو چیزی دختر. ..زرنگ باش

خب استوریهای بعد ریپلای کن ی لایکی بفرس ی حرفی چقد تو چیزی دختر. ..زرنگ باش

اینستا ک نبس واتساپه واتساپ سخته برام 

2706