2733
2734
عنوان

خدایا دل پدرمو نشکن 😔🤲

422 بازدید | 21 پست

وقتی فهمید باردارم انگار ک خبر دادن کل دنیا رو بهش دادن بس ک خوشحال بود انقدر ذوق میکرد هرشب زنگ میزد حالمونو میپرسید همش میگفت هرچی دوستداری بگو بخرم نوه اوله اخه بعد من ب بابام خیلی وابستم ته وتغاری ام لوسم کرده.همش میگفت میخوام واسش کفش بخرم دوچرخه بخرم..تا اینک سونو ان تی بالا بود و مشکوک باید آمینوسنتز بشم،الان ۱۴ روزه میدونم ولی بهشون نگفتم ک دیگ دیروز مجبور شدم بگم خیلی ناراحت شدن مامانم گریه کرد بابامم امروز زنگ زد ک دکتره بهت چی گفته بابا دکترا ادمو میترسونن بچه ما سالمه پول لازم دارین شماره حساب بده گفتپ ن فقط دعا کن...خیلی دلم واسش سوخت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خدا دیگ روانی شدم این چ ازمایشی بود 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

اكثرا بعد از آمينو ميگن مشكلي نيست

توكل بر خدا 

ان شاالله ني ني سالمه

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
اكثرا بعد از آمينو ميگن مشكلي نيست توكل بر خدا  ان شاالله ني ني سالمه

خداکنه منم جز اونا باشم..بخدا دیگ دارم دق میکنم از طرفی شرایط بدیه دلم میخواد تموم شه از طرفی هم استرس دارم دلم نمیخواد ب جواب برسم 😭

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم😔 ایشاالله که مشکلی نیست و فندقت سالمه🙏

انشالله ندادنش سخت بود ولس این هزار برابر از اون سخت تر

خداکنه منم جز اونا باشم..بخدا دیگ دارم دق میکنم از طرفی شرایط بدیه دلم میخواد تموم شه از طرفی هم است ...

به دلم افتاد سالمه

نگران نباش

از الان ناراحتي نكن

زودتر انجامش بده 

من هر دفعه رفتم سونو يه چيز جديدي گفتن

يه بار گفتن كيست داره

يه بار گفتن اندازه دور شكم كمه

يه بار گفتن دو هفته كوچيكتر از سنشه...

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
به دلم افتاد سالمه نگران نباش از الان ناراحتي نكن زودتر انجامش بده  من هر دفعه رفتم سونو يه ...

اره به منم گفتن دور شکم کوچیکه دور سر بزرگه ولی گفتن تا دو هفته طبیعی بالا سه هفته خطرناک قراره دو هفته دیگه برم سنو از شما چی شد چی گفتن ؟

2738
اره به منم گفتن دور شکم کوچیکه دور سر بزرگه ولی گفتن تا دو هفته طبیعی بالا سه هفته خطرناک قراره دو ه ...

هيچي عزيزم دفعه بعد كه رفتم حل شده بود

اصلا نگران نباش

به دلم افتاد سالمه نگران نباش از الان ناراحتي نكن زودتر انجامش بده  من هر دفعه رفتم سونو يه ...

خدا بگم چکارشون کنه...خدا از دلت بشنوه ب حق صاحب عزای این شبا سالم باشه ن فقط بچمه همه بچه ها

خدا بگم چکارشون کنه...خدا از دلت بشنوه ب حق صاحب عزای این شبا سالم باشه ن فقط بچمه همه بچه ها

ان شاالله سالمه عزيزم

نگران نباش

فقظ دعا كن براش

ان شاالله سالمه عزيزم نگران نباش فقظ دعا كن براش

اره خیلی دعا کردم نذر کردم...اصلا دلم نمیخواد روز جواب برسه 😭😭😭😭

اره خیلی دعا کردم نذر کردم...اصلا دلم نمیخواد روز جواب برسه 😭😭😭😭

ان شاالله روز جواب تاپيك ميزني خبر از سلامتيش ميدي

ان شاالله روز جواب تاپيك ميزني خبر از سلامتيش ميدي

انشالله خداکنه اون روز بیاد

2706