2733
2739
عنوان

خدایا دل پدرمو نشکن 😔🤲

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 21 پست

ایشالله هیچی نیست

استرس از خودت و نی نی ت دور کن

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به منم سر دوتا بچه ام گفتن عدد بالاست. سر اولی جواب آزمایشمو دیر بردم دکتر اصلا شک نداشتم که. غربال 1 لب مرز بود غربال دو گفتن مشکوک. منم 22 هفته بردم دکتر گفاگت آمنیو گفتم دکتر من تا برم انجام بدم جواب بیاد بچه میشه 6 ماه😭😭

رفتم سونو 3 بعدی گفت سالمه سالم. چیخونش گفتم بالاس تو نخاعش ضایعه هست از کم به پایین فلجه😔

بیخیال شدم تا دنیا بیاد مردم و زنده شدم. الان هزار ماشالله ساااالم و باهوش

سر دومی هم تو غربال یک ایراد گرفتن تو بارداری آپاندیس عمل کردم. دکتر گفت ممکنه اتاق عمل تاثیر منفی بزاره آخه 12 هفته بودم. نگه داشتم سالمه ساااالم شیطووووون

ولی تا به دنیا بیاد مردم و زنده شدم

استرس الکی نداشته باش به تغذیه ات برس استراحت من فکرهای خوب کن

من مطمئنم سالمه😍❤️

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 

انشالله سالمه اکثرا بعد آمینو بچه سالمه

ان تی فقط احتمالات نشون میده

نگران نباش میدونم استرس داری و خیلی سخته

ولی اکثرا سالمن و مشکلی ندارن

توکل کن به خدا

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2728
به منم سر دوتا بچه ام گفتن عدد بالاست. سر اولی جواب آزمایشمو دیر بردم دکتر اصلا شک نداشتم که. غربال ...

واااا چرا الکی واسه همه نظر میدن بچتو میبردی ب دکتره نشون میدادی میگفتی این همون ک نظر دادی راجبش الکی دل مادرو نریز والا..خداروشکر عزیزم ک سالمن انشالله هر پدر مادری ک تو این شرایط قرار میگیرن بچه هاشون صحیح و سالم باشن 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
انشالله سالمه اکثرا بعد آمینو بچه سالمه ان تی فقط احتمالات نشون میده نگران نباش میدونم استرس داری ...

ممنون انشالله ..توکل کردم بخدا ولی ادم تا میاد قطعی مطمئن بشه خیلی سخت میگذره 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
اهان ممنون عزیزم ایشاالله از منم حل میشه هر چند سنوها داغونن 

ان شاالله عزيزم

حتما حل ميشه نگران نباش اصلا

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!