2733
2734

خواهر من تازه ازدواج کرده و ده سال از من کوچیکتره ، ما تهرانیم اون هم شمال زندگی میکنه ، من بخاطر اینکه دوتا بچه کوچیک دارم بخاطر کرونا از بهمن از خونه نرفتم بیزون خلاصه دو ماه پیش به اصرار مامانم گفت بریم شمال البته صاحب کار دامادمون یه ویلا خالی داره که کلیدش همیشه دست خواهرم ایناست گفتن اجازه گرفتن که بریم اونجا خلاصه به خواهر بچه هام که آب و هواشون عوض شه با اصرار دو روز رفتیم ویلا جایی دیگه هم نرفتیم آقا ما روز اول رسیدیم صاحب کار دامادمون بخاطر اومدن ما و مامانم اینا یه عالمه گوشت خریده بود آورد دم ویلا خلاصه آدم لارجیه ما هم شب رسیدیم قرار شدگوشت ها رو کباب کنیم اما با خساست خواهرم و شوهرش مواجه شدیم بعد اینکه کلی گوشت شستیم و آماده کردیم اما همه رو گذاشتن فیریزر و فقط یه ذره کنار گذاشتن خلاصه ما هم به روی خودمون نیاوردیم و سعی کردیم با همون سیز شیم اینقدر کم درست کردن که نفری یه نصف سیخ رسید و به بچه ها هم چیزی نرسید من از سهم خودم دادم شوهرم میگفت فردا خودم غذا از بیزون میارم تا فقط فشار رو اینا نباشه فرداش ظهر که شوهرم میخواست غذا بگیره دامادمون نذاشت و کلی تعارف و اینا که نه شما مهمونی از این حرفا ، بعدش خواهرم و شوهرش گفتن ما بیزون یه کاری برامون پیش اومده میریم میاییم ناهار هم. درست نکنید ما میاریم ما هم گفتیم چشم ، خلاصه رفتن و نیومدن تا پنج بعدازظهر دست خالی من دیگه واقعا ناراحت شدم چون. نذاشتن ما ناهار بخریم از طرفی هم گفتن چیزی درست نکنید ما میاریم بعد که اومد سیب زمینی گذاشت رو گاز 😐 حالا از دیشب کلییییی گوشت و مرغ داشتن تو فیریزر بعد مامانم بهش گفت جلوی شوهر این (یعنی من ) زشته بزرگ‌تره میگفتی نمیایی ما چیزی درست میکردیم یهو خواهرم قاطی کرد گفت دیشب گوشت خوردین مگه ناهارم باید بخورین ؟!!! آقا من خیلی ناراحت شدم همون بعدازظهر ما برگشتیم تهران 

بعدش دیگه خودمو زدم اون راه و انگار اتفاقی نیوفتاده 

حالا باز مامانم میگه بریم شمال خونه خواهرم 😐 شما بودید میرفتید ؟ 

اینم بگم تو این چند ماهه که خواهرم ازدواج کرده هم خودش هم خانواده شوهرشو من دعوت کردم و پذیرایی مفصل و سنگ تموم گذاشتم براش ولی ما کلا یه روز اونجا بودیم دل ضعفه گرفته بودیم تو ویلا 😶

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

چقد طولانی شد نخوندم ببخشید 😕

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩

ولی اگر ک خواهرم دوباره زنده میشد بی شک بی شک هر روز خونش بودن 😔😔😔😔😔😔

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقد طولانی شد نخوندم ببخشید 😕

😂😂😂😂تنبل خانم بخون خب 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
مادرتم نره 

مامانم جونش به خواهرم بنده اینقدر اونو میخواد 

😂😂😂😂تنبل خانم بخون خب 

😅😅😅 چشم الان میخونم 

2738

نه اصلاً نميرفتم

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

یا نرو یا اگه میری خودت همه چی ببر و یه جورایی حالیسون کن که کارشون زشته دیگم سنگ تموم نذار

کرونارو هم من میگم ت کوچه بازی کنه نیاد سمتتون

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

من بودم نمیرفتم

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2706