2733
2739
عنوان

شما بودید میرفتید دوباره خونه خواهرتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1129 بازدید | 80 پست

واااای اسی چقدر رفتار خواهرت داغون بوده،باورم نمیشه،من جات باشم محاله دیگه برم،ادم واسه شکمش نمیره مهمونی ولی به هرحال احترام مهمون واجبه،  با توضیحاتی که دادی خیلی کارشون زشت بوده

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فقط اگه رفتی به جااان مادرم میام کووووو...نت رو پاره میکنم چرا منو حرص میدین اخه بابا قلبم ضعیفه نکن ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
خب اینا درست اینا که میگی در واقع سیاست برخورد با همچین آدمیه ولی از درون ناراحت نمیشی ؟! عصه ات نمی ...

آفرین عزیزم اینا سیاست هاش هستش

ببین ناراحتی داره عزیزم ولی وقتی به خواهرت فکر کنی ک عزیزت هستش و این به خصوصیت بدش هست دیگ ناراحت نمیشی وقتی خدایی نکرده به نبود خواهرت فکر کنی دیگ ناراحت نمیشی عزیزم 

دنیا اصلا ارزش اینارو نداره 

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
2728