2733
2739
عنوان

شوهر دروغگو وبددهن

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 42 پست
چی بگم عزیزم بیشتر از قبل بهش محبت کن وقتایی که خیلیی باهم خوبید کارای اشتباهشو بهش بگو اگه بازم ادا ...

رودررو بهش میگم چرااینقد منو اذیت میکنی میگه من اذیت میکنم یا تو؟ وقتی بهش میگم میگه چشم ولی دوباره وقتی ازم دور میشه مثل همون اول 

بهش بگو از این کارت ناراحت شدم ببینم چی میگه شاید عقلش نمیرسه نمیفهمه که تو ناراحت شدی

پشت گوشی فکر میکنم متوجه شد که ناراحت شدم اگر زنگ زد بار اول فک کنم بهتره جواب ندم بار دوم با ناراحتی جواب بدم تازه اگه بار دوم وجود داشته باشه چون یوختایی اونم میگه سرم شلوغه بیشتر از یکبار زنگ نمیزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بعضی از مردا واقعا بدون عمد کاری میکنن که نمیدونن طرفشونو ناراحت میکنه مثل شوهر من وقتی بهش میگم ...

امیدوارم غیرعمد بوده باشه آخه من خودم خیلی ب این چیزا حساسم خودم اینکارارو نمیکنم واسه همین اذیت میشم وقتی این چیزا رو ازش میبینم 

2731

وقتایی که سر کاره زیاد بحث اینا نکن که سرش شلوغ باشه خونه اومد راحت حرف بزنید مردا تو محیط بیرون نمیتونن درست فکر کنن مثل ما زنا نیستن چن کارو همزمان باهم انجام بدن. فکرشون بهم میریزه 

عنوان تاپیکت نوشتی دروغ گو وبد دهن منظورت از بد دهن چیه؟؟

آدم بددهن دروغ میگه و فحش میده دیگه با دوستاش که حرف میزنه خیلی راحت جلو من بهشون فحش میده یا یوختایی به عمم فحش میده😐 یوختایی تا میخواد فحش بده از بس بهش گفتم یهو میگه حالا من میخام شئونات اسلامی رو رعایت کنم ولی نمیزارن که ولی یوختایی یهویی از دهنش میپره وقتی یه چیزی میگه نیشگونش میگیرم یه فحش بم‌میده😂 یا مثلا یه بار اعصابم خورد شد جای دوتا حرفی که بهش زده بودم و فحشش هم نداده بودم بم چهارتا فحش داد وقتی باهاش حرف زدم گف جواب های هوی است 

شاید شرایط کارش نمیذاره واقعا زیاد گوشی به دست باشه

جلوی من زیاد ندیدم که بخواد پیام بازی کنه بیشتر حرف میزنه و بیشتر زنگش میزنن ولی فکر نمیکنم وقتی یکی پیام میده اصلا دو ثانیه وقت نداشته باشه که پیامو بخونه ببینه کی بهش پیام داده ی بار از همین‌پیام تبلیغاتیا براش اومد بیرون داشتیم دور میزدیم گوشیش دستش بود یهو گف بزار ببینم کی پیام داده دوباره دید تبلیغاتیه 

وقتایی که سر کاره زیاد بحث اینا نکن که سرش شلوغ باشه خونه اومد راحت حرف بزنید مردا تو محیط بیرون نمی ...

جدیدا یکاری داره راه میندازه بیرون از شهرمونه یا چون شغلش آزاده ساعت ۱۰ شب زنگش میزنن باید بره کارشو انجام بده دیر میاد اصلا وقت حرف نمیمونه 

2738
جلوی من زیاد ندیدم که بخواد پیام بازی کنه بیشتر حرف میزنه و بیشتر زنگش میزنن ولی فکر نمیکنم وقتی یکی ...

خو خودت داری میگی سریع جواب داده سرش خلوت بوده بنا بذار که سرش شلوغه تو محل کار.ولی اگه هیچی جواب نمیده و همیشه این روالشه خوب نی

خو خودت داری میگی سریع جواب داده سرش خلوت بوده بنا بذار که سرش شلوغه تو محل کار.ولی اگه هیچی جواب نم ...

نه ک هیچوقت جواب نده جواب میده ولی پس و پیش جواب میده یوخت میبینی ساعت شش بش پیام میدم هشت جواب میده نه بهش پیام میده مثلا دیگ جواب نمیده اینجوریه نه ک همیشه جواب نده

خو خوبه مرتب پیام و زنگ بزن کلافه میشه مجبور میشه بزنگه

😂😂😂😂وقتی عصبی میشه ازش میترسم خیلی بد عصبانی میشه تو عصبانیتش ننشو هم حتی میکشه این خو منم ولی یه بار خیلی بد عصبیش کرد گف حیف ک تویی وگرنه جوری میزدم زیر گوشت که تا یکماه گوشت کز کز کنه نزد ولی میترسم بااین وضع دست بزن هم پیداکنه