2737
2734
عنوان

شوهر دروغگو وبددهن

646 بازدید | 42 پست

سلام دوستان بنظر شما با شوهر دروغگو و بددهن باید چیکارکرد؟ با کسی که تلفنو رو زنش قطع میکنه و به بهونه ی اینکه شارژم تموم شده اما بطور اتفاقی پشت سرش پیام میده یا زنگ میزنه ؟ با اینجور آدما باید چیکار کرد که به خودشون بیان؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی اروم و محترمانه اشتباهش رو گوشزد کن پذیرفت که بهتر نپذیرفت دیگه بحثشو نکن

آخه اینجوری خب زندگی سخت میشه نسبت به طرف سرد میشی البته شاید بی تفاوت بودن هم خوب باشه ولی اینکه بنظرم باید نشون داد که خیلی از دستش ناراحتی

2738
نمیشه هیچ کاریشون کرد اگه تحویل بگیری میگن طرف ببخشید دیوونه ست اگه به حال خودش بزاری هم که ادامه می ...

اره دقیقا دارم به همین فکر میکنم ولی آخه اینجوریم که نمیشه روددرو خوبه ها پشت تلفن اینکارارو میکنه 

آخه اینجوری خب زندگی سخت میشه نسبت به طرف سرد میشی البته شاید بی تفاوت بودن هم خوب باشه ولی اینکه بن ...

خو میگم بهش بگو رفتار اشتباهش رو ولی نه با دعوا و داد وبیداد محترمانه انشالله پذیرش میکنه رفتار اشتباهش رو

خو میگم بهش بگو رفتار اشتباهش رو ولی نه با دعوا و داد وبیداد محترمانه انشالله پذیرش میکنه رفتار اشتب ...

صبح که بهش پشت تلفن گفتم سرکار بود و اولش گف حوصله ی بحث رو ندارم گفتم نمیخام بحث کنم دلیلشو پرسیدم که چرا گفتی شارژت تموم شده ولی هم بعدش زنگ زدی هم تماس داشتی بعد گف راست میگی من زنگت زدم شاید لپم خورده قطع شده چون قطع شد فکر کردم شارژم تموم شده منم ناراحت بودم فقط اهان اهان کردم گفت کارنداری گفتم خیر و خدافظی کردم پشت سرش واسش نوشتم فقط دروووغ ولی دیگه هیچی نگفت کلا ادامشو باید چه رفتاری داشته باشم😑

دلیل کارشو ازش بپرس لج نکن کارشو تکرار نکن تو زندگی مشترک بدتر میشه

صبح که بهش پشت تلفن گفتم سرکار بود و اولش گف حوصله ی بحث رو ندارم گفتم نمیخام بحث کنم دلیلشو پرسیدم که چرا گفتی شارژت تموم شده ولی هم بعدش زنگ زدی هم تماس داشتی بعد گف راست میگی من زنگت زدم شاید لپم خورده قطع شده چون قطع شد فکر کردم شارژم تموم شده منم ناراحت بودم فقط اهان اهان کردم گفت کارنداری گفتم خیر و خدافظی کردم پشت سرش واسش نوشتم فقط دروووغ ولی دیگه هیچی نگفت کلا ادامشو باید چه رفتاری داشته باشم😑

اره دقیقا دارم به همین فکر میکنم ولی آخه اینجوریم که نمیشه روددرو خوبه ها پشت تلفن اینکارارو میکنه&n ...

حتما خیلی بهش زنگ میزنی تو محل کارش یا وقتی خونه نیست چون مردا دوست ندارن همش چک بشن. اگه میگی رودر رو خوبه پس روش کارکن کمتر زنگ بزن

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
2706