2733
2739

کمدی ترین فیلمی که تو زندگیتون دیدین چی بود؟

قلب زن اقیانوسی عمیق از رازهاست …                                                           زندگی هدیه ایه که نباید حروم بشه. شما نمیدونید برگ بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

Dumb and dumber 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738

من کلا از فیلم کمدی بدم میاد و بهش میگم دلقک بازی و حس میکنم به شعورم توهین شده مخصوصا فیلمای چرت ایرانی! ولی به نطرم مستربین و لرل و هاردی تکرار نشدنی هستند و فقط اونا رو قبول دارم

تگزاس دو

ینی پهن شده بودم کف سینما از خنده 

مخصوصا اونجاییش ک چهارشنبه سوریه اون دوتا تگزاسیه سوار موتور میشن و پارتیه خونه ژاله صامتی😂😂😂😂😂😂😂

قانون مورفی هم بد نبود با اونم خیلی خندیدم😂😂 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

تگزاس یک و دو

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

همگ اور

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2706