2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما خونه داریم اما به محل کار همسرم دور بود اومدیم اجاره.خیلی به همسرم گفتم اونو بفروشه پولشو بذاره ب ...

خب ینی شوهرتم میاد خونه خودت

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
چند وقت دیگه منظورت بود؟؟ 😂

خخخخ حالا مثلا 5 سال دیگه

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2728

نمیدونم ولی الانم بخوام بخرم ۵میلیارد پول میخواد

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
اخه با ۲۰۰  تومن همین الان هم نتونم خونه بگیرم. وگرنه وام میگرفتم اون ۶۰ تومن

والا دم ب دقیقه داره قیمتا عوض میشه 

2738
نمیدونم ولی الانم بخوام بخرم ۵میلیارد پول میخواد

یاعلی

کدوم شهرین 

😂😂😂 ایشالله همین امسال صاحب خونه میشین

خوشبحالت 

توروخدا برا منم دعا کن

خب اینجا هم قیمتا بالاست اما تو فامیل من، من اولین نفری هستم ک اجاره نشینه  نمیخوام بگم همشون ...

منم توبرادروخواهرام فقط من خونه ندارم..البته پدرشوهرم بهمون خونه داده بودولی سندبه اسم شوهرم نبودوقتی فوت کردخواهرشوهرام خونه روفروختن 

نه.نمیگم بهش اصلا.مشکل داریم یه کم.میخوام استقلال مالی پیدا کنم

چ مشکلی دارین گلم

خب اگ شوهرت رضایت نده چی

ینی میشه واسه خودتون؟ 

تا بازنشستگیمون که میشه ۲۶ سال دیگه اونجاییم  حتی چند سال بعد میتونیم درخواست خونه ی بزرگتر بدیم...   توی این ۲۶ سال هم پول جمع میکنیم خونه بخریم برای بعد از بازنشستگی

2706