2733
2734

توشهر ما کلا همه خونه دارن چون‌ کوچیکه کسی اجاره نشین نیست و بیشتر غریبه ها اجاره نشین هستند

من خودم الان اجاره نشینم اما خب ی جوریه.. دوست ندارم اجاره نشینی رو اما شوهرم قول داده ک تا یکی دوسال دیگه با کمک باباش خونه بگیره

شما ها چی؟؟؟ توانایی خرید خونه دارید یا کلا اجاره نشینی راحت تره؟؟؟؟ 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
ما خونه سازمانی گرفتیم  ماه دیگه اسباب کشی میکنیم اونجا

ینی میشه واسه خودتون؟ 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فک میکنم تا یکی دوساله دیگ بتونم یه خونه ۵۰ متری بگیرم. الان ۱۴۰ تومن کلا پس انداز دارم.یعنی میشه ت ...

خودت تنهایی؟؟؟ 

آخه چیش راحتتره آلاخوون بالاخوون، اون قدیم بود میگفتن اجاره نشین خوش نشین

شما الان خونه خودتی؟ 

2738
فک میکنم تا یکی دوساله دیگ بتونم یه خونه ۵۰ متری بگیرم. الان ۱۴۰ تومن کلا پس انداز دارم.یعنی میشه ت ...

اگه قیمتا نپره بالا مثل این دوسال

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔

اجاره نشین هستیم فکر نکنم حالاحالاها بتونیم خونه بخریم سختی اجاره نشینی به اسباب کشیشه. اما از اونجایی که آدم اونجایی خوشه که دلش خوش باشه من راضیم😊

تو اگر دردی به درمان احتیاجی نیست نه... کاش آدم تا ابد احساس بیماری کند💕
من که اصلاامیدی ندارم..شهرشمارو نمیدونم قیمتاچجوریه ولی اینجازیرمیلیاردخونه اصلانیست..فقط مسکن مهره ...

خب اینجا هم قیمتا بالاست

اما تو فامیل من، من اولین نفری هستم ک اجاره نشینه 

نمیخوام بگم همشون پولدارن نه

اما رسم اینه ک پدر باید یه خونه واسه پسر بخره

ما خونه داریم اما به محل کار همسرم دور بود اومدیم اجاره.خیلی به همسرم گفتم اونو بفروشه پولشو بذاره بانک یه خونه بزرگتر میشد خرید اون موقع.ولی خانوادش نذاشتن.الانم بابام میخواد بهم پول بده میخوام واسه خودم خونه بخرم

من همین یه دونه ام!
اجاره نشین هستیم فکر نکنم حالاحالاها بتونیم خونه بخریم سختی اجاره نشینی به اسباب کشیشه. اما از اونجا ...

آقاتون شغلش چیه

2706