2737
2739
عنوان

کیک تولد فوندانتی با تاپر گل رز

364 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها من داشتم تو اینترنت سرچ میکردم به این مقاله توجهم جلب شد ی کیک فوندانت با تاپر گل رز درست کرده بود بنظرم خیلی خوشکل و نازشده میخوام نظر شما خانومای گل رو هم بدونم که اینو برای تولد دخترم درست کنم یانه ؟

ممنون میشم نظر بدین 

اینم لینک کیک 

https://blog.jelato.ir/fondant-cake-with-rose-topper/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فوندانت مزه اش خوب نیس

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

به نظرم اصلا کیک با فوندانت خوب نیست هم هزینه اش زیاد هستش هم نمیشه خورد وباید بریزی دور.مخصوصا اگه کامل با فوندانت پوشش بدی که دیگه کامل باید دورش رو بنداری بری اگه یه تیکه ی کوچولو باشه یا گل باشه بازم خوبه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

مزه اش و ندوست

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2738
این چطوره؟؟ https://blog.jelato.ir/chocolatespongecake_decoration/

واااایییی من عاااشق شکلاتم عااالیه

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
این چطوره ؟ https://blog.jelato.ir/chocolatespongecake_decoration/

خوبه گلم.ولی اگه برای بچه میخوای بگو یه کم روش کار کنن وعروسکی یا چیزی روش بزارن

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2706