2733
2734
ب حرف هیچکس‌گوش‌نده حرفش بنظر من واقعا درست بودو بی منظور✋

حرف کی درست بود ؟عروسه؟یا مامان و خواهرش؟

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😔😔😔

بنظرم بزارید یکم از این بحث بگذره بعد با وساطت برادرتون از دل زنش در بیارید خیلی دوستانه نه زورکی🤨🤨

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2728
راستش مامانم رفت سر این موضوع با عروسمون حرف بزنه مثل اینکه تند برخورد کرده حرفشون شده من خودم دخال ...

خب مامانت واسه چی واکنش نشون داده و رفته سراغ عروستون؟

بعد از اونم خواهرت نباید میرفته

اینم که میگی عروستون پست گذاشته و گله میکرده پس یعنی اذیت شده

این طبع ما ایرانی هاست که اگه ی چیزی رو با دعوا حل نکنیم فکر میکنیم در حقمون جفا کردن کار مادر و خواهرت خیلی بد بود عروستون میتونست بعد هر چیز ناراحت کننده ای که از خانوادتون میدید میتونست دعوا راه بندازه ولی ترجیح داد حرمتا حفظ بشن ولی خانواده شما با اولین حرکت عروستون که بنظرم توحین هم نبود قشقرق به پا کردن

مامانم اصرار داره کار درستی کرده و میگه عروس باید بیاد عذرخواهی کنه داداشمم باهامون قهره

وای دیگه چی مگه این خانومو جای خون اوردین هم باهاش دعوا میکنه هم بیاد عذر خواهی کنه ببخشید ها اگه خواهرتون با مادر شوهرش همچین بحثی داشتن میرفت عذرخواهی کنه؟🤔🤔 

2738

از این متن میشه خیلی  چیزا برداشت کرد

من اگه جای خواهرشو باشم ناراحت میشم چون بقیه افراد ک مطمئنا فامیل هم هستن وضعیتو ببینن متوجه میشن ازتون دلخوره و اگه جای عروس نگاه کنم ب این متن شاید انقد دلش پره ک اینجوری خالی کرده ..شما باید ببینین رابطتون با عروستون چطوره تا متوجه این حرفش بشین

ولی خداییش اکثر مادرشوهرا همینن خداکنه خواهرشوهر خوبی بشم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
ادامشو نظر بدید لطفا

شرمنده ولی کار مادر وخواهرتون کاملا اشتباهه کاملا عروسم ادمه دل داره دلخور میشه بهش برمیخوره دوست داشتید کسی باخودتون اینکارو بکنه واقعا متاسفم برای طرز فکر خیلیا میگم خیلی چیزا سوتفاهمه ببین عزیزم من بابام یکی اززن داداشاشو خیلی دوس داره خیلی سراین موضوع اصلا مامانم همیشه دعوا داره باهاش یه روز اومد خودشیرینی به زن داداش بکنه گف بیا اینجا توگوشیم بهت محله قدیمیتونو نشون بدم و وچی چی توجمعیم بود که همه جاریا بودن بابام اومد شیرین بازی دربیاره خودشیرینی کنه ولی طوفان انداخت توخونه زن عموم که چی اره به عموم گفته بود که داداشت خواسته منو پیش بقیه جاریا خراب کنه که گفته بیا محل قدیمی مادراینا رو ببین خواسته منو کنف کنه درصورتی که بابای من قصدش خوبی وخودشیرینی بود نه اون منظوری که زن عموم برداشت کرد پس ببین چقدر تفاوت بین فکر تا فکر هست این درمورد زن داداش شمام صدق میکنه ممکنه کاری از محبت کردید ولی اون برداشتش چیز دیگه بوده 

نه اجازه که لازم نیست، ولی مثلا این خانوم بخواد پست بزاره، عروس ها همه موذی هستن و بدجنس، به نظرتون ...

حرفتون درسته ولی ما ک نمیدونیم تو دل این عروس چی میگذره بعضی عروساهم شورشو در میارن نمیشه با این پست قضاوت کرد

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
وای دیگه چی مگه این خانومو جای خون اوردین هم باهاش دعوا میکنه هم بیاد عذر خواهی کنه ببخشید ها اگه خو ...

نه هیچوقت اینکارو نمیکرد

با این وضع خانواده عروسمونم فهمیدن باباش به داداشم گفته اگه دخترمم بخواد عذرخواهی کنه من نمیذارم

2706