2737
2739
قصدم ادامه ی حرف شما بود

آهاااا

بله درسته

بعد ی مسئله دیگه م هست اینکه شاید من از دید خودم خوب باشم از دید بقیه اینطور نباشه

مثلا عروس خونه عمم از دخالت های خونه عمم ب شدت شاکیه

اما خونه عمم میگن ما حسااابی کمک حالشیم و زندگیشو جمع کردیم

من پشتم گرم خدایی ست که وجودش را هر لحظه حس میکنم❤
آهاااا بله درسته بعد ی مسئله دیگه م هست اینکه شاید من از دید خودم خوب باشم از دید بقیه اینطور ن ...

آدم تا منظورشو بیان نکنه طرف مقابل نمیفهمه درد از کجاست شما میری دکتر تا نگی کجام درد میکنه دارویی هم از طرف دکتر تجویز نمیشه مشکل ما اینه که انتظار داریم حرف های نگفته ی توی دلمون رو دیگران درک کنن هیچ کسی علم غیب نداره که البته کلی گفتم بعصی ها جبهه نگیرن

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدم تا منظورشو بیان نکنه طرف مقابل نمیفهمه درد از کجاست شما میری دکتر تا نگی کجام درد میکنه دارویی ه ...

بله درسته واقعا

بنظرم وقتی اینجور مسئله ایی پیش اومده مادر دوست عزیزمون یا خود استارتر باید میرفت و محترمانه ازش میپرسید اگه مسئله ایی پیش اومده بگو تا کدورت پیش نیاد و حلش کنیم دعوا بیشتر همه چی رو بدتر میکنه نتیجه هم نداره

من پشتم گرم خدایی ست که وجودش را هر لحظه حس میکنم❤
مادرشوهر من همینجوریه دخترش بخره پزشو میده ولی وای بحال اون روزی که من همون چیزو بخرم 

اوخ اوخ...

نگو 

دردل منو تازه نکن 😭

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2731

بنظرم شاید ناخواسته زیاد تو کاراش دخالت میکنین، اما خودتون متوجه نیستین، شایدم واقعا منظورش به شما نبوده و صرفا ازاین متن خوشش اومده که گذاشته، فقط اینکه سعی کنین براش اینجوری که این متن نوشته نباشین دیگه 

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊
بنظرم شاید ناخواسته زیاد تو کاراش دخالت میکنین، اما خودتون متوجه نیستین، شایدم واقعا منظورش به شما ن ...

نه عزیزم ثابت شد که منظورش به ما بوده

بله متاسفانه محبت زیادی که منجر به دخالت ناخواسته شده بود

نه عزیزم ثابت شد که منظورش به ما بوده بله متاسفانه محبت زیادی که منجر به دخالت ناخواسته شده بود

خب رویه تون رو بهتره عوض کنید عزیزم، شما وظیفه ای ندارین که توبچه داری کمکش کنید، بذارید خودش کاراشو انجام بده، عوضش از سردلسوزی هم دخالت نکنید که منجر به دلخوری بشه، اونجوری احترام خودتونم بیشتر حفظ میشه

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊
2738