2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفت خیلی بچه گونه است همونطور که همه مادر شوهرا بد نیستن همه عروسا هم بد نیستن اگه پست کامل بخونی م ...

بچه اونه که به جای صحبت و رفتار درست استوری طعنا دار میزاره.... بالاخره این همه توی این سایت گیسامو سفید کردم اکثرا عروسا متوقع هستن بچه های نوجوانی که حتی پدر مادر خودشونم نمی تونن بهشون بگن بالای چشمت ابرو ... بزرگ بشین بعد ازدواج کنین ...

2728
بچه اونه که به جای صحبت و رفتار درست استوری طعنا دار میزاره.... بالاخره این همه توی این سایت گیسامو ...

تو ک نمیدونی چجورین قضاوت نکن کسی رو..شاید تنها از این رلاه میتونسته ابراز کنه ناراحتیشو

صلوات فراموشمون نشه💐🥰🌹❤
2740
بنده نه عروسم نه مادر شوهر ... اندازه گیسای سرم عروس نانجیب دیدم که مادر شوهر از دستش خون گریه میکنه ...

دوست دارم یکی از این مادر شوهرای بد گیرت بیاد تا ببینیم چطور عروسی میشی وگرنه همه در شرایط خوب آدم خوبین .تو که ازدواج نکردی از کجا میدونی در آینده مادر شوهر نمیشی؟🤔🤔

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
تو ک نمیدونی چجورین قضاوت نکن کسی رو..شاید تنها از این رلاه میتونسته ابراز کنه ناراحتیشو

راستش همینو گفته زن داداشم

گفته هرچی بهتون گفتم کارتون دخالته بدتر کردید

هرچند من نمیدونستم چون گفته توی خلوت به مامان یعنی مامانه ما گفته