2737
2739
عنوان

دیشب ب شوهرم همه چیزو گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1670 بازدید | 112 پست
دیشب برگشت گفت تو دائما تو لکی...نمیدونه وقتی ی حرفی رو میزنن چقد برا آدم سنگینه...نمیدونه چقد آزار ...

منم نداشتم .و همیشه هم متهم بودم به اینکه وقتی اونا رو میبینم اخم میکنم ولی حالا هر چی که پیش میاد که ناراحتم میکنه به همسرم میگم که بدونه منم انسانم و احساسات دارم.حالا نسبت به قبل بهتر شده حساسیت‌های منو در نظر میگیره. 

هر کی بهتون بی احترامی کرد و تیکه انداخت خلاصه خواست اذیت کنه همون لحظه برخورد کنید تموم بشه هیچ احتیاج نیست به شوهراتون بگین که از شما دفاع کنه به مشاور هم احتیاج ندارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توام بگو اولا برام نیس از چشمشون بیفتم    دوما وقتی انقد بچه بودی که کم مونده برا دشویی رف ...

اتفاقا گفتم بهش...برگشته زده زیر حرفش میگه من کی گفتمممم...از خودت حرف درمیاری...من گفتم سرم خلوت شه برو ینی رسما زد زیر حرفش 😑

ب قران خستمکرده دیگ ... بخدا پچ پچ های خواهر شوهرم و جاریم ک دائما پیش من بود رو گفتم....اخرش برگشت ...

چند وقته ازدواج کردی؟

منم خواهرشوهرم کلا یخه فامیل رو میبینه میره تو حلق اونا

شوهرم یکی 2 بار گفت میگن بهار از بالا به پایین به ما نگاه میکنه و چرا قاطی نمیشی باهاشون دید من حرف حالیم نمیشه بیخیال شد

الان میریم جایی اونا با همن من پیش شوهرم

عادت کرده دیگه

2731
پس فقط زنو میخوان برا روز خوشی؟پس ننشون بزاره پسرش ور دل خودش بمونه

والا 

موندم چرا زن میگیرن اینا 

اینقدر مامانم مامانم میکنن 

من یبار گفتم مامانت خیلی زرنگه نذاشت ادامشو بگم گفت پشت سر مامانم حرف نزن

(پول داره پس انداز ولی از شوهرم میگیره)(بعد میکه شما جیره خور مایین)

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
منم نداشتم .و همیشه هم متهم بودم به اینکه وقتی اونا رو میبینم اخم میکنم ولی حالا هر چی که پیش میاد ک ...

اخه همون لحظه هم میگه تو خیلی حساسی...اونا خیلی دوست دارم و منظورشون اون نیس...انگار من خرم 

اتفاقا گفتم بهش...برگشته زده زیر حرفش میگه من کی گفتمممم...از خودت حرف درمیاری...من گفتم سرم خلوت شه ...

هرروز یادآوری کن بهش  سعی کن وقتی درمورد مسائل مهم باهم حرف میزنین یواشکی صداتونو ضبط کن تا نتونه بزنه زیرش

2738
چند وقته ازدواج کردی؟ منم خواهرشوهرم کلا یخه فامیل رو میبینه میره تو حلق اونا شوهرم یکی 2 بار گفت ...

اخه من تنهایی تنهام ‌...شوهرمم پیش من نمیشینه چون خدای نکرده مردونگیش ب خطر میوفته 

نسبت به قبل خیلی بهتره.وقتی یه متخصص به شوهرم گفته شما هم کم مقصر نیستی قبول کرده سرسختی قبل رو ندار ...

خدا رو شکر

پس مشکل شوهرت غرورشه بیشتر

چون نخواسته از شما بپذیره اما حرف متخصص رو قبول کرده بالاخره

بهتره زیاد بهش حرفهایی رو نزنی که بخواد گارد بگیره

یا رگ خوابش رو بدونی و در شرایط خاص بهش بگی

اخه من تنهایی تنهام ‌...شوهرمم پیش من نمیشینه چون خدای نکرده مردونگیش ب خطر میوفته 

ببین خانواده شوهر منم همین بودن تا قبل از ما

یعنی مردا با هم زنا با هم

ولی کلا من پیش شوهرمم

توام باید با شوهرت باشی بهش بگو مهمونی پیش تو میشینم بهم مزه میده

هرروز یادآوری کن بهش  سعی کن وقتی درمورد مسائل مهم باهم حرف میزنین یواشکی صداتونو ضبط کن تا نتو ...

ی حرفایی میزنیا..صداشو ضبط کنم 😂

دیگ آدمی ک حرف خودشو حرف ندونه و بزنه زیرش بعدا هزار جور بامبول درست میکنه بابت صداهای ضبط شدش...نهایتش میگه من منظورم اون نبوده تو جنبه منفی حرف منو برداشت کردی 

واقعا چطور حرفای یکی دیگه اینجوری روتون تاثیر میزاره که چند روز میرین توی لک

در و دروازه تاحالا به گوشتون خورده؟؟

اگر از حرفی یا چیزی ناراحت میشین همون لحظه همون جا جوابشو بدین تمام

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2706