2733
2739
عنوان

بتا کاذب

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 38 پست

چع چیزا بی بی چک کاذب شنیدیم بتا نشنیدیم از خون خیلی دقیقه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

برو امروز دوباره بتا بده 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاا..  من بتام نزدیک به ۱۰ بود .در تکرار یک شماره پایین اومد . در حالیکه باردار بودم . ال دی ...

ای وای یعنی بتا دوم چون پایین تر بود بهت گفتن باردار نیستی در حالی که بودی؟ ای کاش دوباره تکرار میکردی😟

ای وای یعنی بتا دوم چون پایین تر بود بهت گفتن باردار نیستی در حالی که بودی؟ ای کاش دوباره تکرار میکر ...

اره چون پایین اومده بود. دیگه شوهرم نذاشت برم آزمایش بدم. شوهرمم مقصر بود . میترسید بیشتر استرحت کنم از سر کار اخراجم کنن .گفت پاشو برو سر کارت. 😔

اره چون پایین اومده بود. دیگه شوهرم نذاشت برم آزمایش بدم. شوهرمم مقصر بود . میترسید بیشتر استرحت کنم ...

😓😓😓 انشالله به زودی خبر خوش میشنویم و دوباره باردار میشی عزیزم 😍😍 توکلت به خدا باشه من که همه چی رو سپردم به خودش🤲🤲🤲

2738
به نظر من بیبی چک نزن اصلا برو ازمایش بده یه دفعه خیالت راحت میشه البته اگه مثل مامای من حالتو نگیره ...

انشالله ک شما باردارید..من علایم خودم میشناسم قبلا هم بارداری داشتم میدونم چ علایمی بابد داشته باشم..بخاطر همین ممتظرم ببینم بعد بی بی چک بزنم

انشالله ک باشم وگرنه قیدش میزنم ..خیلی استرس کشیدم یکسال و نیمه..ی دختر دارم واسه دومی اقدامم

منم شنیدم استرس نداشته باشی بی خیال باشی بهتره زودتر جواب میده بی خیال باش

اگه آمپول هاش س ج بزنی ممکنه بتا کاذب نشون بده

هیچ آمپولی نزدم حالت تهوع داشتم بتا دادم ۲۰۰ بود الآنم با مصرف شیاف دیگه لکه بینی ندارم زیر شکمم دیگه درد نمیکنه کاملا عادی شدم حتی حالت تهوع هم دیگه ندارم فقط شدیداً گرسنه میشم  ولی هنوز استرس دارم🥺