2733
2739
عنوان

بتا کاذب

337 بازدید | 38 پست

سلام مامانی های حال و آینده

من واقعا دارم از استرس میمیرم یکی بیاد دلداریم بده⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩

یک هفته مونده به موعد پریودم حالت تهوع شدید داشتم از دادم بتا بود ۲۰۰ بعدش لکه بینی که بهم شیاف دادن و گفتن استراحت کن امروز رفتم دکتر بعداز ۵ روز که از اولین ازمایشم میگذره مامای پزشک خانواده میگه چرا انقد زود از دادی احتمالأ کاذبه مگه میشه همچین چیزی آخه من خودم بیمارستان کار میکنم تمام ماماهای اونجا بهم گفتن حامله ای این یکی این حرفو زد منو ترسوند امشب موعد پریودمه همش حس و حال پریودی دارم میگه بزار ده روز بگذره بعد از بده اگه بالا بود بهت بگم صد در صد حامله ای یا نه واسه کسی پیش اومده اینجوری بنای کاذب 😭😭

تعداد رای : 7
نظرسنجی
بتا کاذب
0
0%
لکه بینی
7
100%

عزیزم ایشالا بارداری نگران نباش

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا ی هفته ب موعد ۲۰۰زیاده..منم نزدیک موعدمه فردا موعدمه.میخاستم بی بی چک بزنم چون اقدام جدی داشتیم.ولی دیدم علایم ندارم..چون میدونم باید تکرر ادرار داشته باشم گررگرفتگی.ادرار شفاف نداشتم دیگه نزدم.گذتشتم اگه علام داشتم بزنم..با اینکه دیشب پیاده روی ک میرفتمزیر دلم احساس سنگینی میکردم ولی تا علایم پیدا نکردم نمیخام امیدوار شم

2738
واقعا ی هفته ب موعد ۲۰۰زیاده..منم نزدیک موعدمه فردا موعدمه.میخاستم بی بی چک بزنم چون اقدام جدی داشتی ...

به نظر من بیبی چک نزن اصلا برو ازمایش بده یه دفعه خیالت راحت میشه البته اگه مثل مامای من حالتو نگیره بگه بتای کاذب😥