2733
2734

چندروز پیش خانم ارایشگر ک اشنامون هست زنگ زد به مامانم گفت یکی از اشناهامون دنبال یه دختر نجیب و سر ب زیر بود،من دختر شما رو معرفی کردم 

حالا اگه اجازه بدید بیان همو ببینید مامانم گفتن امروز ک کار دارم بذارید واسه هفته جدید

حالا فهمیدم نظرشون اینه اول مادر و خواهر پسره بیان اگه پسندیدن بعدا پسره رو هم بیارن

منم گفتم با کمال احترام اگر میخوان تشریف بیارن،با پسرشون بیان

من اینجوری نمیپسندم ک اول مادر و خواهرش بیان و اینا

مامانم باهام دعوا کردن ک قانونش همینه مگه تافته جدابافته ای!!!

عایا حق با من نیست بنظرتون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مونده به نظر طرفین معمولش اینه ک اول خواهر مادر میان ک احیانا پسرشون نیاد با نگاه اول عاشق دختری بشه ک مادر و خواهر خونه  یا طرز برخوردش رو نپسندیدن بشه!!!!!! ولی خب تو این دوره واقعا واس کسی حوصله نمونده منم ترجیحم اینه پسرم بار اول بیاد میگیم قبول کردن چ بهتر نکردن دیگه نمیشه مجبورشون کرد

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
2740

بستگی داره از قدیم رسم بر این بود اول مادر و خواهر میرفتن ولی ما هم برای داداشم زنگ زدیم دختر خانم گفتن پسر هم بیاد ولی حالا کاش میومدن اگر از اخلاق و برخورد مادر و خواهر خوشتون میومد بعد با پسرشون هم می‌اومدن دیگه

اللهم عجل لولیک الفرج

ببین عزیز جانم

خیلی جاها رسمه ک اول مادر و خواهر پسر میرن دختره رو میبینن و پسند میکنن و جلسع بعد با داماد میان خواستکاری اگثر هم ک اینطور نیست از قبل اشنایی داشتن یا فامیل بودن

از نظر من چیز بدی نیست واقعا و تو باید این موضوع رو درک کنی

پس بذار بیان و توعم ببین چطورن و رفتارشون چطوره

بعد جلسه بذارید و با پسره حرف بزنید..

کـیـسـتـم؟یـک تـکـه تـنـهـایـی...
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز