2737
2739

چندروز پیش خانم ارایشگر ک اشنامون هست زنگ زد به مامانم گفت یکی از اشناهامون دنبال یه دختر نجیب و سر ب زیر بود،من دختر شما رو معرفی کردم 

حالا اگه اجازه بدید بیان همو ببینید مامانم گفتن امروز ک کار دارم بذارید واسه هفته جدید

حالا فهمیدم نظرشون اینه اول مادر و خواهر پسره بیان اگه پسندیدن بعدا پسره رو هم بیارن

منم گفتم با کمال احترام اگر میخوان تشریف بیارن،با پسرشون بیان

من اینجوری نمیپسندم ک اول مادر و خواهرش بیان و اینا

مامانم باهام دعوا کردن ک قانونش همینه مگه تافته جدابافته ای!!!

عایا حق با من نیست بنظرتون؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

مونده به نظر طرفین معمولش اینه ک اول خواهر مادر میان ک احیانا پسرشون نیاد با نگاه اول عاشق دختری بشه ک مادر و خواهر خونه  یا طرز برخوردش رو نپسندیدن بشه!!!!!! ولی خب تو این دوره واقعا واس کسی حوصله نمونده منم ترجیحم اینه پسرم بار اول بیاد میگیم قبول کردن چ بهتر نکردن دیگه نمیشه مجبورشون کرد

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
2738

بستگی داره از قدیم رسم بر این بود اول مادر و خواهر میرفتن ولی ما هم برای داداشم زنگ زدیم دختر خانم گفتن پسر هم بیاد ولی حالا کاش میومدن اگر از اخلاق و برخورد مادر و خواهر خوشتون میومد بعد با پسرشون هم می‌اومدن دیگه

اللهم عجل لولیک الفرج

ببین عزیز جانم

خیلی جاها رسمه ک اول مادر و خواهر پسر میرن دختره رو میبینن و پسند میکنن و جلسع بعد با داماد میان خواستکاری اگثر هم ک اینطور نیست از قبل اشنایی داشتن یا فامیل بودن

از نظر من چیز بدی نیست واقعا و تو باید این موضوع رو درک کنی

پس بذار بیان و توعم ببین چطورن و رفتارشون چطوره

بعد جلسه بذارید و با پسره حرف بزنید..

کـیـسـتـم؟یـک تـکـه تـنـهـایـی...
2706