2737
2739
عنوان

کسی فریز واژن انجام داده برای عفونت!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6631 بازدید | 58 پست

نه بابا درد نداره

یه کپسول هوا هست . هوای سرد میدن داخل رحم . مخصوصا جاهای زخم و عفونت دار .خشک میکنه

بعد یه روز مث اینکه یخ آب بشه از بدنت آب میاد باید نوار بزاری همبن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا درد نداره یه کپسول هوا هست . هوای سرد میدن داخل رحم . مخصوصا جاهای زخم و عفونت دار .خشک میک ...

چ باحال😁

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2728
دکتر معاینه میکرد و میگفت سوزش و خارش هم دارم

دوستم اوضاعش خیلی داغون بود ولی با روشای طب سنتی کامل درمان شد شما امتحان کردی؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
درد داشت؟ دوره نقاهتش چند روزه؟؟ هزینش زیاده؟؟

زیاد درد نداشت ،حدود یک ماه بعد هم دارو مصرف کردم ،حدود ده سال پیش فکر می کنم بازم دقیق یادم نیست شصت تومن شده بود،تو مطب انجام داد ، با بیمه حساب نکرد 

2740
دکتر معاینه میکرد و میگفت سوزش و خارش هم دارم

چون خیلی طول کشیده میگم بعصی دکترا هیچی حالیشون نیست حتی بعصی این دارو ها مثل مترونیدازول خودشون باعث خارش وازن میشن عوارص دارو هاست شاید

دکترتو عوض کن وازمایش بده با معاینه چیزی معلوم نیست

😶😶😶

بچه ها من ی سوالی دارم توروخدا مسخره نکنید بخدا قصد بی ادبی هم ندارم 17سالم بوده ازدواج کردم و بی تجربه با مامانم راحت نیستم خواهر اینام ندارم ک بپرسم ازش برا همین ازشما میپرسم بازم ببخشید من بیشتر وقتا ترشخ دارم گاهی شیشه ای گاهی سفید مثلا تو.ماه شاید چندروز هم خارش داشته باشم بعد خودش خوب میشه میخام بدونم ترشح عادی ینی همه دارن؟