2737
2734
عنوان

کسی فریز واژن انجام داده برای عفونت!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6631 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعضی ترشحات پروژسترونی که نزدیک دوران تخمک گزاری هست همینجوریه،اولش بی رنگه کمی هم خارش داره دیگه هر ...

دوماه پیش موقع ادرار دلم خیلی درد میگرفت ی هفته اینجوری بودم رفتم گفت عفونت قارچی دارو داد خوب شدم ولی الاان گاهی مثلا چندروز تو ماه خارش کم دارم

خانمی روغن ها ک گفتی با عسل چ مقدار باید شیاف کردش 

ببین مثلا اپلیکاتور رو داخلش عسل بریز و شیاف کن،روغن سیاهدانه رو حتی با انگشت تمیز ورودی واژن بزنی خوبه با خواستی بریز داخل کپسول هایی که تو عطاری ها هستن و خالی هستن و شیاف کن،روغن نارگیل هم همینطور،جوشانده سیاهدانه هم خوبه خود سیاهدانه رو بگیر و با آب بجوشون مثلا دو قاشق سیاهدانه و بعد تو تشت بریز و ده دقیقه بشین اینا همه معجزه میکنن

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤
اپلیکاتور چیه؟کجاباید بگیرمکپسول ها ک گفتی ب عطاری بگم چی میخام

اپلیکاتور داروخانه ها دارن گلم برای شیاف پمادهای زنانه هست،،اون کپسول ها رم عطاری ها میفروشن مثل کپسول های چرک خشکن دیدی باز میشن؟اون جوری هستن و خالی برای داروهای گیاهی که مثلا طرف یچیزی رو پودر کنه و بریزه داخل کپسول و بخوره،شما برو بگو کپسول خالی میخوام ازش بگیر و داخلش روغن نارگیل بریز و ببند و بذار داخل فریزر وقتی یخ زد شیاف کن داخل واژن مثلا روزی چهارتا همزمان بذار انشالله عفونتت خوب میشه

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤
2740

منم برای تقریبا دو سال عفونت داشتم که هی دارو می خوردم خوب می شدم و دوباره برمی گشت و به مرور فاصله درمانم کمتر شد و دائمی شد و کلا درگیرش شدم تمام دارو ها رو امتحان کردم و سه تا دکتر متخصص هم رفتم اما تو آزمایشام هیچ چیز نبود و حتی زخم هم ندارم اما دکترم گفت برات فریز می کنم اوایل ترشح خون آبی داشتم مایه و الان که حدودا ۲۰ روز گذشته بیشتر سمت صبح ترشح زرد و غلیظ دارم که حتی می ترسم عفونت باشه ، هر شب پماد تریپل سولفا مصرف می کنم و تا ۱۰ روزم که آنتی بیوتیک خوردم

یکم سوزش دارم مخصوصا وقتی پماد استفاده می کنم بیشتر می شه

هنوز نتیجه قطعی نگرفتم  اما تا اینجا تجربه من این بوده

خیلی هم می ترسم که جواب نگیرم ، زمان زیادی گذشته که با همسرم رابطه نداشتم و فقط نیاز اون برطرف می شه و من ....