2733
2734
عنوان

بخاطر بزرگی سینه هام خیلی خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 101487 بازدید | 183 پست
اخه اصلا به اندامم نمیاد .انگار سینه زن ۹۰کیلویی 

90 برات زیاده خدایی با اون وزن باید نهایت 80 باشی فقط با جراحی درست میشه بشین پول جمع کن

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به اون آشناتون میگفتی بهتر از اینه که سرم تو کار این و اون باشه 

دقیقا..........بجای سینه هات یه کم شعور حرف زدن یاد آشناتون بده  

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
2731
اتفاقا برعکس باید اعتماد به نفست عالی باشه. یه خورده این شاخای اینستاگرام رو ببین یاد بگیر

اره به خدا.. بعضی هاشون خدای مَمَن.. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
دختر عمه م ك كوچيكش كرد

با ورزش یا جراحی؟ اگه ورزش میشه بگی جی؟؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740
میشه بگید چه ورزشی؟؟؟ 

آره عزیزم

ورزش هوازی، مثلا پیاده روی تند، دو، دوچرخه سواری، ایروبیک هر ورزشی که ضربان قلب رو ببره بالا

به اضافه یه سری حرکت مخصوص که باعث میشه عضلات قفسه سینه تقویت بشن و بعد از آب شدن چربی سینه، آویزون و افتاده نشن

اپلیکیشن 7women  رو اگه نصب کنی، تمرین برای سینه داره