2737
2734
عنوان

فک میکنید استخدامی قبول میشید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 30 پست

خر خون

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
ای جون  چرا 😃

نمیدونم.

ولی درکل بیشتر وقتا اینجورع منابع درسا دانشگا نیس

بشین بخون محکم ان شاءالله ک قبولی

💛 لباس گل گلی رز صورتی ام را تن میکنم کنار باغچه باغ زانو میزنم ...❤ریحون های بنفش و سبز چیده میشوند...💙عطر سبزی تازه که خیس آب هستند دیووانه میکند آدم را🧡...کباب زعفرانی داغ همراه نان سنگگ و دوغ محلی که پر است از کرفس کوهی و پونه و موسیر💜 سفره پهن شده در ایوانی خانه 🤍... خودم را دعوت میکنم به ناهاری شاهانه...💚زندگی یعنی همین...یعنی خودت حال خودت را خوب کنی... یعنی همین دلخوشی های کوچک...💚💛🧡💙💜 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با منی!!!!  کل استانمون یه نفر میخواد، مجبورم بخونم گل

منم کل استانمون یه نفر میخاد کتاب جلومه اصلا حس خوندن ندارم 

روزی چند ساعت میخونی؟

متاهلی؟

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
منم کل استانمون یه نفر میخاد کتاب جلومه اصلا حس خوندن ندارم  روزی چند ساعت میخونی؟ متاهلی؟

آره متاهلم یه پسره 4 ساله دارم تازه دوروزه شروع کردم 

روزی شیش هفت ساعت 

درخت کوچک من به باد عاشق بود کجاست خانه باد!؟ 
مطمنی هس؟آخه یه سریا میگن جذب فقط ازطریق فرهنگیان.امسال شهرمون نخواست امیدواربودم به سال اینده

آره بابا میزارن ولی مثل هرسال با تعداد جذب پایین 

درخت کوچک من به باد عاشق بود کجاست خانه باد!؟ 
2738
آره متاهلم یه پسره 4 ساله دارم تازه دوروزه شروع کردم  روزی شیش هفت ساعت

موفق باشی 

ایشالله هر دومون قبول شیم🥰

من آموزش پرورش زدم ب جز رشته من شش تا رشته دیگه هم میتونن شرکت کنن ظرفیت هم فقط یه نفره

من حدود ۱۵تا رشته دیگه

اکثرا هم دکتری فوق لیسانس

ظرفیت ی نفر یا زن یا مرد

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .
برا من لیسانس و فوق لیسانس  من فک میکردم فقط من اینطوریم  ب نظرت قبول میشیم 🤣

دعا کنیم کسی جز ما شرکت نکنه 

احتمالش هست😂😂

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .