2733
2734
عنوان

خانومااا من اصلا دلم نمیخوادمعلم باشم اونم ابتدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 71 پست
ن بابا اینشم بده میگن ۲۸۰۰ میدیم کلا ۱۸۰۰ ب زوررر میریزن اینقدرر ب بهانه ی مختلف از ادم پول کم میکنن ...

خواهرزاده من دانشجو فرهنگیانه میگه ۲۸۰۰ هست حقوفم. من گلم استخدام یکی از اداراتم با دکترا یک کار بیخود دارم انجام میدم به این علت معلمی نرفتم که هم علاقه نداشتم هم میگفتم چرا با ارشد برم معلم پرورشی بشم و میگفتم با خودم برم معلمی فسیل میشم و دلم میخاد دکترام را بخونم. ولی بعد ده سال تو اداره هم دیدم خیلی کار تخصصی و پست بالا نمیدن. حیفه از دست نده من میگم شاید علاقه بوجود بیاد. 

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا اینشم بده میگن ۲۸۰۰ میدیم کلا ۱۸۰۰ ب زوررر میریزن اینقدرر ب بهانه ی مختلف از ادم پول کم میکنن ...

الان تو تو هر رشته دیگه هم بخای وارد شی فک نکن اوضاعت خوبه شخصا با معدل ۱۷ و ارشد از دانشگاه دولتی دارم تلاش میکنم برای تک ظرفیت  ازمون استخدامی یع شهر دور

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2728
خواهرزاده من دانشجو فرهنگیانه میگه ۲۸۰۰ هست حقوفم. من گلم استخدام یکی از اداراتم با دکترا یک کار بیخ ...

خب میدونم عزیزم اسمش ۲۸۰۰ بعدش ۸۰۰ دانشگاه کم میکنه . ۳۰۰ ام پول بیمه و اینا ۱۸۰۰ ۱۷۰۰ میمونه تهش . من دلم میخاد برم خارج 😭🤧

کی گفته ۱۸۰۰ به زور 😐

تمام افراد خانواده ام فرهنگی ان عزیزم 😐

این چه حرفیه اخه 😐😐😐

هر جا تاپیک دوست پسر ببینم گزارش میزنم ، بذار بگن افکارم پوسیده ست ، اما من دختری ام که تمام زیباییم و محبتم و احساسم رو فقط و فقط خرج همسرم میکنم نه یه پسر غریبه که معلوم نیس تهش بیاد منو بگیره یا جداشیم و همش بترسم مبادا ازدواجم رو به هم بزنه (کم نبودن این تاپیک ها و اینجور موارد)  ، گاهی افکار پوسیده بهتر از روغنفکریه !یادتون نره ما تو ایران زندگی میکنیممممم
لیسانس ادبیات انگلیسی ارشد و دکتری ادبیات فارسی

منم رشته شما رو دوست داشتم خانوادم نذاشتن برم تو رسته ای ارشد گرفتم که علاقم نبود موفق باشی ⚘

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2738
چ کاره اییه ؟ بابا الان همه ب راحتی معلم میشن شمام برو بشو کاری نداره ک 

چطوری به راحتی عزیزم؟ میشه راهنماییم کنی؟ من لیسانس کشاورزی، از خونه موندن پوکیدم

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
چ کاره اییه ؟ بابا الان همه ب راحتی معلم میشن شمام برو بشو کاری نداره ک 

😐 به راحتی ؟

من الان کارشناسی نرم افزارم دارم رفتم برای تدریس مدرسه و دانشگاه گفتن ارشد باید داشته باشی الانم امتحان دادم ارشد بخونم برای معلمی تدریس اگرم بهتر که زبان بخونم اقدام کنم برای مهاجرت

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 
خب میدونم عزیزم اسمش ۲۸۰۰ بعدش ۸۰۰ دانشگاه کم میکنه . ۳۰۰ ام پول بیمه و اینا ۱۸۰۰ ۱۷۰۰ میمونه تهش . ...

دختر خوب اولا که خارج خبری نیست من کل اقوامم خارجت نخبه ایران بودن اگه بگم اونجا دارن چه کاری انجام میدن باورت نمیشه دوما معلمی هم بعدا میتونی از طریق سفارت امتحان بدی و بری خارج. به عنوان یک خواهر بزرگ تر و کسی که تو شرایط شما بوده و با توجه به اوضاع بازار کار میگم منطقی اینه که انصراف ندی گلم. کم کم که سنت بره بالا متوجه میشی خیلی هم مهم نیست اینقدر ادم خسته میشه فقط یک شغل میخاد ادم یک درامدی داشته باشه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
چطوری به راحتی عزیزم؟ میشه راهنماییم کنی؟ من لیسانس کشاورزی، از خونه موندن پوکیدم

خب اول میتونی بری مدرسه ها ی غ انتفاهی یا خقوق کم کار کنی تا سابقه بشه برات بعد کم کم  وقتی ازمون استخدامی اومد شانست واس استخدام بیشتره 

2706