2726

ولییی 

انصراف دادن مصیبتای خودشو داره 

پول باید یه عالمه بدم دانشگاه فرهنگیان 

اون خب بدرک 

سنمم داره زیاد میشه دیگه از دوبارهدنو شروع کردن دیر نیست ؟ 

از طرفی خیلی شجاع نیستم‌برم واسه انصراف 

میشه راهنماییم کنید ؟

کاش جامون عوض میشد

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

اگر هنوز انتخاب نکرده بودی شدیدا تاکید میکردم که دنبال علاقت بری، من خودم بعد لیسانس با وجود سرزنش اطرافیان دنبال علاقم رفتم و تا دکتری هم ادامه دادم، اما خب حالا که شما وارد مسیر شدی واقعا خودت باید سبک و سنگین کنی و مزایا و معایب هر تصمیم رو روی یک کاغذ بنویسی و ببینی کدوم کفه سنگین تره

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر هنوز انتخاب نکردی بودی شدیدا تاکید میکردم که دنبال علاقت بری، من خودم بعد لیسانس با وجود سرزنش ا ...

شما دکترای چه رشته ای هستی؟

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

یا برو انصراف بده یا اینکه کارت رو دوست داشته باش لطفا.معلم بدون علاقه به دانش اموزاش جفا میکنه .

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.

من سال ۸۹ ازمون دادم قبول شدم پست معلم پروشی واسم زده بودن منم انصراف دادم خیلی بها واسه این انصراف دادم ولی اصلا پشیمون نیستم چون از معلمی متنفرم. اگه علاقه نداری بنظرم انصراف بده ولی اینم در نظر بگیر اوضاع کار جالب نیست. الان راحت ماهی ۲۸۰۰ میاد به حسابت بعدم که پنجشنبه ها نباید بری سرکلاس. کارمندی ۶ روز هفته ادم باید بره واسه یک خانم خیلی سخته.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
الان شما چی خوندی ؟ 

استارتر منم علاقه نداشتم ولی باور کن شاید یک روزی پشیمون بشی چون من بعد انصراف دو سال دربه دری کشیدم چندسال کارگری کردم تا بالاخره استخدام جایی شدم تصمیم درست بگیر

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
من سال ۸۹ ازمون دادم قبول شدم پست معلم پروشی واسم زده بودن منم انصراف دادم خیلی بها واسه این انصراف ...

ن بابا اینشم بده میگن ۲۸۰۰ میدیم کلا ۱۸۰۰ ب زوررر میریزن اینقدرر ب بهانه ی مختلف از ادم پول کم میکنن ک خدا میدونه . 

الان شما چ کاری انجام میدی  ؟ 

2706