2733
2739
عنوان

کیا الان تو راه سرکارتونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 186 پست
بانک هستم ما تقلیل داریم  یعنی یا میتونی دو ساعت زودتر بری یا یکروز نیای من تقلیل استفاده ک ...

اگه اين هفته باشه خيلي خوبه من دادگسترى هستم عزيزم هفته قبلي نداشتيم اين هفته هنوز چيزى اعلام نكردن 

اگه اين هفته باشه خيلي خوبه من دادگسترى هستم عزيزم هفته قبلي نداشتيم اين هفته هنوز چيزى اعلام نكردن& ...

شاید اداره تون قبول نمی کنه

خواهر من طفلک اداره شون کلا خودرای و میگه دورکاری نداریم

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا اینقدر کار بانک سخته یکماه مرخصی برام یک چشم به هم زدن دوست دارم خونه بمونم خصوصا الان که ...

درسته بر حسب عادت گفتم ک نمیتونی بعد یمدت دلت تنگ میشه 

دیگ خبره شدی بعد این همه سال دیگ سخت نیست

2728
درسته بر حسب عادت گفتم ک نمیتونی بعد یمدت دلت تنگ میشه  دیگ خبره شدی بعد این همه سال دیگ سخت ن ...

آره عزیزم 

تو کار همیشه اونایی که سابقه بیشتری دارن زمان براشون راحتتر میگذره 

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2738
شاید اداره تون قبول نمی کنه خواهر من طفلک اداره شون کلا خودرای و میگه دورکاری نداریم

اره اداره همسرمم ميگن نداريم ولى ما دوهفته قبل داشتيم هر وقت اعلام رسمى بشه داريم نميدونم والا يكى دوبارى پيچوندن مارو 😁 ممكنه اين هفته هم جزو همون روزا باشه !

میتونم یه سوال بپرسم؟ 

بپرس عزیز

اره اداره همسرمم ميگن نداريم ولى ما دوهفته قبل داشتيم هر وقت اعلام رسمى بشه داريم نميدونم والا يكى د ...

حق قانونی همه است تو این شرایط 

2706