2733
2734
عنوان

کیا الان تو راه سرکارتونید؟

1929 بازدید | 186 پست

در چ حالید؟ چند دقیقه مونده نا ب کارتون برسید؟ 

من ک شنبه ها ب زمین و زمان فحش میدم اینقد بده سر کار رفتن اول هفته  

بوی نم بارون 😍🌧️☔

من

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۴۵ دقیقه مونده اسنپ زدن ۵۲ تومن 😔😔😔

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2731

من تو رخت خوابم در تلاش مجدد برای خوابیدن😜

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2738

من بانکم

کارمندی

بله

2706