2733
2739
عنوان

کیا الان تو راه سرکارتونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 186 پست
ممندن ک راهنمایی کردی راستی بازرگانی کلا کارشناس ارشد داره

دکتری هم داره

همه مقطعی داره

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوست من یک و پونصد میده طرف همه کارای خونشو هم میکنه علاوه بر پرستاری بچه.البته تهران نیست 

تهران خونه ما هم دوره نسبتا اصلا قبول نمی کنن صبح سختشونه

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
انشاءالله تن بچه هات سلامت باشه از این ب بعدم مث همیشه زندگیت شیرین تربشه گلم

ممنونم عزیزم سلامت باشی

رسیدم الهی به امید تو

2740
دوست من یک و پونصد میده طرف همه کارای خونشو هم میکنه علاوه بر پرستاری بچه.البته تهران نیست 

تهران هر منطقه هم متفاوته قيمتش البته فكر كنم خانم مارى دوتا بچه دارن . كمتر از ٢ تومن فكر نكنم جايي باشه كار خونه هم نميكنن☹️ متاسفانه چند سال اول ضرره ولى چاره اى نيست 

بانک هستم ما تقلیل داریم  یعنی یا میتونی دو ساعت زودتر بری یا یکروز نیای من تقلیل استفاده ک ...

ببخشید یه سوال داشتم چون تو تاپیک دیدم نوشتین کارمند بانکین و تقلیل دارین
می خواستم بپرسم چند ساعته تقلیلتون؟
جون منم کارمندم تقلیل دارم
البته من بانک نیستم

ببخشید یه سوال داشتم چون تو تاپیک دیدم نوشتین کارمند بانکین و تقلیل دارین می خواستم بپرسم چند ساعته ...

۲ ساعت تقلیل 

خوشبحالتون که اینقدر شروع کارتون دیره

من شروع کارم ساعت 7 تا 7:20

خونم تا محل کارم هم 50 کیلومتر راهه

هر روز ساعت 6:25 از خونه میام بیرون  

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹