2733
2734
عنوان

ابجیامو ببیرم پیش همسایع یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه بهترين همسايه دنيا رو داشته باشم باز اعتماد نميكنم بچمو بذارم پيشش 

از طرفي مدرسه شما هم مهمه 

اي كاش پدر و مادرتون يه فكري واسه بچه هاشون بكنن كاش مادرت نره سر كار مراقب بچه هاش باشه

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
اینهمه کشش دادی بگی خدمتکار دارین..می خوای برو می خوای نرو..والا

اگه یکم بخونی فک کنی بعد حرف بزنی هیچیت نمیشد که بخوام فشت بدم من اگه میخواستم بگم خدمتکار دارم نمیزدم ابجیام همون اول میزدم خدمتکار نیومد

2731
من اگه بهترين همسايه دنيا رو داشته باشم باز اعتماد نميكنم بچمو بذارم پيشش  از طرفي مدرسه شما ه ...

گلم میدونم ولی مستقل بودن رفتن سرکار چه مرد چه زن باید همسان باشن

گلم میدونم ولی مستقل بودن رفتن سرکار چه مرد چه زن باید همسان باشن

بله درسته ولي بچه بدنيا آوردن هم مسئوليت داره 

من اگه ميدونستم نميتونم تمام مسئوليت ها رو بعهده بگيرم ترجيح ميدادم بچه بدنيا نيارم🤗

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2738
اوسکول مدرسه ما هشت باز میشه روزای شنبه دوشنبه پنج و جمعه مدرسه ایم مدرسه ما کلا مث دانشگاهه انگل جا ...

انگل جامعه تو هستی که سرت تو این سن تو تاپیک های زناشویی و نی نی سایته..یا یه ادم سبک مغز بی عقلی یا داری دروغ میبافی😂😂😂😂

اوسکول مدرسه ما هشت باز میشه روزای شنبه دوشنبه پنج و جمعه مدرسه ایم مدرسه ما کلا مث دانشگاهه انگل جا ...

کاش اینقدری ک مامانت ب فکر کار و باره یه ذره برا تربیت تو وقت میذاشت جوجه

برو تکالیفت رو بنویس برو

جهان به اعتبار  "خنده تو" زیباست💕
انگل جامعه تو هستی که سرت تو این سن تو تاپیک های زناشویی و نی نی سایته..یا یه ادم سبک مغز بی عقلی یا ...

عزیزم تو خودتو ناراحت نکن کاش مادرش عوض سرکاررفتن وامیستاد خونه تربیت یاد بچش میداد متاسفم واسه بعضی دخترای دریده ک احترام سرشون نمیشه من ازت عذرخواهی میکنم

بچه هام دنیامن😍😍😍😍
2706