2733
2734
عنوان

ابجیامو ببیرم پیش همسایع یا نه

1069 بازدید | 82 پست

بچه ها من الان باید برم مدرسه مامان و بابام سرکارن مامان گفت ببرشون پیش همسایه بالا الان خودم موندم

بچه هارو بیدار کنم ببرم؟

همسایع بالایی بیداره؟

امروزو بمونم نرم مدرسه؟

بچه ها خابن همسایه یه سر بزنه؟

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نرو مدرسه   بعدم همسایتون شاید خوابه    نمیدونم والا چی بگم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

نرو مدرسه

اخه همسایههههه؟؟؟

نرو بمون پیش آبجیات

حالا ی روز تو مدرسه چی یاد میدن

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
2738

همسايه الان خوابه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

نرو مدرسه هم بچه زا به راه نمیشه هم دور از جون خودت کرونا نمیگیری هم همسایه فحشتون نمیده سر صبح

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
خو همین

خو بیدار شدن با همسایه هماهنگ کن ع فردا ببر

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
2706