2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم 29سالمه مجردم

اماااا

خدایی محال ک نیس ازدواج ک ادم اینجوری فک کنه 

برات از خدا بهترینو میخام

اناهیتا چشمه علایی را میشناسی 41 یا 42 سالگیب

با ی پزشک جراح غک کنم ازدواج کرده

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
2731
انگشت شمارن این چیزی که پرسیدی، من بعد از بازکردن بستگی بخت که چن سال درگیرش بودم ازدواج کردم ولی سن ...

چجوری باز کردی؟ 

من اعتقاد ندارم ب این چیزا

ولی همممممش فک میکنم چرا خواستگار ندارم؟ اعصابم بهم میریزه ک جوابی براش پیدا نمیکنم

چجوری باز کردی؟  من اعتقاد ندارم ب این چیزا ولی همممممش فک میکنم چرا خواستگار ندارم؟ اعصابم ب ...

منم‌خواستگار ندارم 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

یکی از اقوام نزدیک من. سر یک سال هم بچه دار شد. خداروشکر هم شوهرش خیلی مرد خوبیه هم زندگیشون خوبه. سر یک سال هم بچه دار شد هم خونه خرید هم ماشین. خدا بخواد حله‌.راستی تو سن خیلی بالا هم کار هم پیدا کرد شکر خدا. 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
2738
منم‌خواستگار ندارم 

چندسالته؟ الان نداری؟ یا کلا نداشتی؟ 

اخه تو ی تاپیک گفتم من اصلا ندارم خواستگار! همه گفتن مگه میشه؟ همه دارن؟ شاید بهت نمیگن

ولی واقعا ندارم

چجوری باز کردی؟  من اعتقاد ندارم ب این چیزا ولی همممممش فک میکنم چرا خواستگار ندارم؟ اعصابم ب ...

گلم شما ک خواستگار با شرایط خوب داری. اینکه خواستگار یکی باشه یا چهل تا مهم نیست که

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
29

قانون جذب ازدواج برایان تریسی

🌟🌙Bë ŵíţĥ ĥųŝŝęĭń(a)àňð ŕůľë👑••••••{تیكـر تولدمـ(۹۹/۹/۹) و رسیدن به‍ آرزومـه‍}😻😻😻❤مـن جذابـترین و خوشبخت ترینـ و ناناااز ترین و جیییییگر ترینممم آرهه اینجوریااس🙂😻😻😻👑                 
2706