2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای باز شدن بخت چله حدیث کسا بگیرین مطمئن باشین رد خور نداره 

ببخشید کسی بوده دیده باشی بعدش ازدواج کرده باشه؟؟ بعد چند وقت از چله حاجت گرفته

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت، عهد بسته ام... قبل از مرگم نمیرم...!

استارتر عزیز من یه داستان خوندم نمیدونم چقدر صحت داره 

یه بار یه مردی میاد پیش پیامبر ، میگه دخترم خواستگار نداره ، پیامبر بهش میگه دخترتو سوار شتر کن ، تو بازار بچرخونش 

( منظور پیامبر این بوده که دخترتو باید ببینن که بیان براش خواستگاری ) 

نمیدونم چقدر تلاش کردی برای دیده شدن ، از اونجایی هم که خودت گفتی خانوم‌ مومنی هستی ، چقدر مساجد و ... رفتی تا دیگران ببیننت 

استارتر عزیز من ۲ تا سایت بهت معرفی میکنم ، ظاهرا معتبره ، یکیش برای گروه دانشگاهیه (اپلیکیشن آدم و حوا که باید دانلودش کنی ) و سایت تبیان که معرف ازدواج هستن 

این سایت ها به این دلیل معتبر تره که شناسنامه ی پسر و دختر و میبینن ، شماره میگیرن که ببینن راست میگن یا نه 

شما هم میخوای امتحان کن  ، ضرر نداره

اینم بگم من یه بار از نماز امام رضا حاجت گرفتم ، از ته قلبم و با دل شکسته خوندم حاجت گرفتم 

امام رضا خیلی مهربونه ، شما هم بخون و امام رضا رو به خواهرش قسم بده که یه مرد خوب سر راهت بیاره 

ان شاءالله یه بخت و اقبال خوب قسمتت شه 

این نماز ۱۰ دقیقه هم طول نمیکشه

حضرت امام رضا علیه السلام فرموده ‏اند: هرگاه دچار امر دشوارى شدى، دو رکعت نماز بخوان؛ در یک رکعت «حمد» و «آیة الکرسى» و در رکعت دیگر «حمد» و «إنّا أَنْزَلْناهُ فی لَیْلَةِ الْقَدْرِ»، سپس ‏قرآن را بردار و بالاى سر خود قرار بده و بگو: أَللَّهُمَّ بِحَقِّ مَنْ أَرْسَلْتَهُ إِلى خَلْقِکَ، وَبِحَقِّ کُلِّ ایَةٍ فیهِ، وَبِحَقِّ کُلِّ مَنْ‏ مَدَحْتَهُ فیهِ عَلَیْکَ، وَبِحَقِّکَ عَلَیْهِ، وَلا نَعْرِفُ أَحَداً أَعْرَفَ بِحَقِّکَ مِنْکَ، خداوندا؛ به حقّ کسى که او را بسوى آفریدگانت فرستادى، و به حقّ هر آیه ‏اى که در آن است، و به حقّ‏ هر کسى که او را در آن مدح و ثناء گفتى و به حقّ تو بر او، و کسى را نمى‏ شناسیم که آشناتر به حقّ تو از خودت باشد. ده ‏مرتبه: «یا سَیِّدی یا اَللَّهُ»، ده مرتبه: بِحَقِّ مُحَمَّدٍ، ده مرتبه: بِحَقِّ عَلِیٍّ، ده ‏مرتبه: بِحَقِّ فاطِمَةَ، ده مرتبه: بِحَقِّ الْحَسَنِ، ده مرتبه: بِحَقِّ الْحُسَیْنِ، ده‏ مرتبه: بِحَقِّ عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ، ده مرتبه: بِحَقِّ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ، ده مرتبه: بِحَقِّ جَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ، ده مرتبه: بِحَقِّ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ، ده مرتبه: بِحَقِّ عَلِیّ ‏بْنِ مُوسى، ده مرتبه: بِحَقِّ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ، ده مرتبه: بِحَقِّ عَلِیِّ بْنِ مُحَمَّدٍ، ده مرتبه: بِحَقِّ حَسَنِ بْنِ عَلِیٍّ، ده مرتبه: بِحَقِّ الْحُجَّةِ. اى سرور من؛ اى خدا؛ به حقّ حضرت محمّد صلى الله علیه وآله وسلم، به حقّ حضرت على ‏علیه السلام، به حقّ حضرت فاطمه ‏علیهاالسلام، به حقّ امام حسن‏ علیه السلام، به حقّ امام حسین ‏علیه السلام، به حقّ امام سجّاد علیه السلام، به حقّ امام محمّد باقر علیه السلام، به حقّ امام جعفر صادق‏ علیه السلام، به حقّ ‏امام کاظم علیه السلام، به حقّ امام رضا علیه السلام، به حقّ امام جواد علیه السلام، به حقّ امام هادى ‏علیه السلام، به حقّ امام حسن عسکرى ‏علیه السلام، به حقّ حضرت حجّت ‏علیه السلام. (و اگر چنین کردى) پیش از آنکه از جایت برخیزى، خداوند حاجتت را برآورده مى‏ سازد.(1)

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2728
استارتر عزیز من یه داستان خوندم نمیدونم چقدر صحت داره  یه بار یه مردی میاد پیش پیامبر ، میگ ...

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی زحمت کشیدی الهی که بزودی حاجت دلت براورده بشه به ارزوهات برسی عزیزم باشه میخونم خواستگارداشتم یابیکاربودن یایک عیبی داشتن من تواین سن نمیتونم بایک ادم بیکارازدواج کنم مسجدزیادرفتم ولی فقط پیرمردهاروبرام معرفی میکردن من حاضرم مجردبمونم گلی باپیرمردازدواج نکنم عزیزم خواهش میکنم برام دعاکن تنهایی خیلی سخته اصلانفهمیدم کی ۴۵سالم شدهمش به سختی گذشت براتون ارزوی بهترین هارودارم واقعالطف کردی عزیز نمازروکامل شرح دادی خیلی سپاسگزارم الهی خیرببینی

2740
ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی زحمت کشیدی الهی که بزودی حاجت دلت براورده بشه به ارزوهات برسی عزیزم باشه ...

خواهش میکنم عزیزم .

نه چرا پیرمرد ، شما باید با مردی ازدواج کنی که بین ۴۰ تا ۵۰ باشه ، و مطمئنا هست . میاد ، خیلی زودم میاد .

ان شاءالله حضرت فاطمه ، امام رضا ، حضرت معصومه ، با دست خودشون گره ی بختتونو باز کنن

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
خواهش میکنم برات دعا میکنم به زودی زود بختت باز بشه سفید بخت بشی انشالله به حق علی بن موسی الرضا

لطف داری عزیزم ممنونتم

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت، عهد بسته ام... قبل از مرگم نمیرم...!