2752
2734
عنوان

خواهرشوهربیفرهنگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله.خب یه وقتایی من بعنوان مادرمیخوام تربیتش کمم چیزی ب زوربحوادنمیدم.بعدسریع فرارمیکنه طبقه بالا.ای ...

شما احتمالا سنت کم بوده یا نتونستی مدیریت کنی

یعنی چی ک دعوا راه انداخت هرکسی حریم خصوصی خودشو داره ،رفتارشون اشتباهه تا هرجا جلو بری جز اینکه بچتو میکشن سمت خودشون چیزی نصیبت نمیشه از یه جایی شروع کن ،اصلا سعی کن از اونجا بلند شی واقعا سخته اینجوری زندگی کردن، ب خودت و روحیت و زندگیت توجه کن و اهمیت بده

۱۳شهریور خدا هدیه قشنگشو گذاشت تو دلم،هم زمان با ۵سالگرد ازدواجمون/خدایا انقد شکرت که خودت راضی باشی❤ جنسیت نی نی مشخص نیست چون هنوز خییلی کوچولوعه همینجوری زدم
واقعا نمیفهممتون ،فقط الان متوجه شدم خانواده همسرم منو باید بزارن رو سرشون ،چقدر خانوما ضد فامیل شوه ...

منو میزارن رو سرشون😉چون خودم یادشون دادم

هرکسی خودش به دیگران آموزش میده ارزشش چقدره و چطور باید باهاش برخورد بشه

خانواده شوهری که هررررجا بشینن بگن ما بچه اینو بزرگ کردیم میخام نباااشن تا صد سال سیاه

2731
واقعا نمیفهممتون ،فقط الان متوجه شدم خانواده همسرم منو باید بزارن رو سرشون ،چقدر خانوما ضد فامیل شوه ...

اوناخوبن که شماهم خوبی.هیچوقت نه خوبی ونه بدی یکطرفه نیس.

وزن فعلی۷۰.هدف اول ۶۲.هدف نهایی ۵۸.خدایاب امیدتو😍😍
منو میزارن رو سرشون😉چون خودم یادشون دادم هرکسی خودش به دیگران آموزش میده ارزشش چقدره و چطور باید ب ...

شماپیش مادرشوهرت میشینی

استارتر عزیز 

با کمال احترام سعی کن جلوشون وایستی

اول هم از مرز برای بچت شروع کن و از همسرت کمک بگیر برای اینکه روی حرفایی که به بچت میزنی وایستی

بیشتر باهاش وقت بگذرون خودت ببرش بیرون براش چیزایی ک دوس داره بگیر

شما با رفتار های اونا نقش یه مادرشکست خورده رو بازی میکنی که کاری ازش برنمیاد اما از همین رفتار شروع کن و هودتو تغیر بده برای بچت 

۱۳شهریور خدا هدیه قشنگشو گذاشت تو دلم،هم زمان با ۵سالگرد ازدواجمون/خدایا انقد شکرت که خودت راضی باشی❤ جنسیت نی نی مشخص نیست چون هنوز خییلی کوچولوعه همینجوری زدم
خداکنه منم ازپسش بربیام.پسرمن اصلامنودوسنداره.نمیدونم بایدچ کنم.اونام ازهمین قضیه استفاده میکنن

تو فکر میکنی که دوست نداره...یه مدت نزاری بره میبینی چقد عاشقته

خونتو نمیتونی جداکنی؟

ازچیزی نترس اونا نمیتونن بگن بزور بچه باااید بیاد

خودت بهیچ وجه نفرستش کسی هم اومد دنبالش بگو خوابه حمامه فلانه

باهاشم انقد بازی کن که اصلا نخاد بره

اوناخوبن که شماهم خوبی.هیچوقت نه خوبی ونه بدی یکطرفه نیس.

من نگفتم خوبم حتی گفتم رابطه خوبی نداریم ،گفتم حرمتا رو نگه داشتم ،من وقتی دیدم نمیتونم باهاشون کنار بیام رابطه رو کم کردم 

ما به خودمون مربوطیم
شماپیش مادرشوهرت میشینی

طبقه بالاشونم ولی انگار که نیستم انقدر روابطم منترل شدست

پسرم خییییییلی بیشتراز بچه شما وابستشون بود...الان بهش میگم مامان امروز اگه بخای میتونی بری پایین میگه نه مامان میخام پیش تو باشم

اصـــــلا نمیره 

هفته ای یا دوهفته ای یکبار اونم کنترل شده میفرستمش بره

خودمم کلا نمیرم

این بارداریمو کلا نرفتم که بعدا روشون بازنشه ببان به بهاااانه کمک گند بزنن به زندگیم

استارتر عزیز  با کمال احترام سعی کن جلوشون وایستی اول هم از مرز برای بچت شروع کن و از همسرت ک ...

خیلی نیازدارم ب این حرفا.همسرم معمولاپشتمه.ولی اوناکوتاه نمیان.خصوصاروبچه.همش مادرشوهرم بامن رقابت داره.مثلامیخواستیم خونه بخریم که همه جیزچندین برابرشده

عزیزم اینطوری نیست

بعضی خانواده ها غیر قابل تحمل هستند

من تا الان باوخانواده شوهرم چه مادرش چه خواهرش اصلا ب مشکل نخوردیم این نشون میده دو طرف خوبیم

منم حرف میشنوم اما جواب نمیدم

دنبالش نمیرم به شوهرم نمیگم اوناهم مسلما حرفی رفتاری میبینن که ناخواسته بوده و ناراحت میشن اما دنبالش نمیرن با اینکه خانوادش مخالف من بودن چون غریبه بودم بعضی ها دنبال یه چیز کوچیکن که پسرشون یا برادرشونو بندازن ب جون زنش ایناهم از صلاح بچه استفاده کردن

ببخشید استارتر من خیلی ناراحت شدم و دارم حرص میخورم از کارشون 

طبقه بالاشونم ولی انگار که نیستم انقدر روابطم منترل شدست پسرم خییییییلی بیشتراز بچه شما وابستشون بو ...

خوشبحالت.باورکن مادرشوهرتم خوبه.من چندباراین کاروکردم.مادرشوهرم پشت دروایمیستادبچروبده ببرم خونمون.پسرمم گریه میکردا.خودشوهلاک میکرد.باورت میشه۱۰دیقه همینطورپشت دروایمیستاد.اخرمیدیدم بچه ازگریه میخوادهلاک شه دربازمیکردم.تازه بعدشم بایدبامادرشوهربحث میکردم

عزیزم اینطوری نیست بعضی خانواده ها غیر قابل تحمل هستند من تا الان باوخانواده شوهرم چه مادرش چه خوا ...

بخداجاش نیس که بگم.این زن چ بروزمن آورده.ولی واقعاازطریق بچه دارن منوشکنجه میدن.میخوام برم خونه خودم عزادارم

عزیزم اینطوری نیست بعضی خانواده ها غیر قابل تحمل هستند من تا الان باوخانواده شوهرم چه مادرش چه خوا ...

خداروشکردرک میکنیدمنو.حرصم ازخواهرشوهرم بخاطرجبهه گرفتن بیموردش بود

2706