2737
2739
عنوان

خواهرشوهربیفرهنگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1236 بازدید | 93 پست
اينك گفتى ميزارمت بلاك ليست خودت و خراب كردى و اينك بشينى كل كل كنى يعنى خودت و همسطح طرف ميدون ...

دقیقا منم

خواهر شوهرم بلاکم کرد از تل 

منم شمارشو به کل پاک کردم اصلااا به رو خودم نیاوردم که چی کردی 

بعد چند وقت دیدم بهم پیام داده تو تل گفتم شما

🤣🤣🤣ضایع شد خودش برگشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کردی منم بایدیه جاجلوشون درآم

ول كن توروخدا اسى سريع جوگير نشو 

اين چيه ك ميگى خوبه و توام اينكارو كنى

تورو ب خدا يكم عفت كلام بعنوان يك زن داشته باشيد من دارم متنات و ميخونم عزيزم تو انقد باشخصيتى ك حتى حرف اشتباه خودت و قبول كردى

حالا من جاى اين دوستمون نيستم ك ب مادرشوهرش اينجورى فحش داد

ولى اين الفاظ تربيتشون كردم و گوه خور منين و ...در شان يك خانوم نيست

مادرشوهر هرچى هم باشه سن مادرتون رو داره ميشه واقعا درست كرد همه چيرو اما ن با توهين ن با پرخاش بخدا اونايى ك فكر ميكنن يكى و با سليطه بازى درست كردن درست نكردنا فقط از قديم ميگن از زن سليطه بايد ترسيد و فاصله گرفت اونا هم ك كوتاه ميان حوصله ندارن ديگه ن اينك ادب شده باشن

و عديزم كافيه خانواده شوهر و خدايى نكرده چپ كنى با خودت فاتحه زندگيت خوندس و ديدم ك ميگم حاضرن پسرشون با يه بچه جدا شه فقط روى عروس و كم كنن

اول از همه با ملايمت فقط و فقط رو شوهرت كار كن ك با خانواده شوهر تو يك آپارتمان نباشى

دوم اينك با سياست رفتار كن و خواسته هات و با احترام بگو حتى اگ ميخواى كسى رو بكوبونى توهين نكن با احترام حرف بزن ك آتو دست كسى نداشته باشى 

من ٥ سال كلاساى خانواده و همسردارى رفتم نميگم حرفام درسته ولى اينكارارو هم تاييد نميكنم

به جای بحث کردن حساسیتت رو روی رفتن بچت به خونشون کم کن اونا دیدن شما روی بچت حساسی دخالت میکنن حالا شما خودتو بی خیال نشون بده و اونارو روی زیاد رفتن پسرت حساس کن 

پسرت رو بسپر بهشون و خودت برو کارای شخصیتو انجام بده وقتی ببینن خودشون دارن بچه داری می کنن و عروسشون داره استراحت میکنه خودشون دیگه میدون رو ترک میکنن 

نگران وابستگی پسرت به اونها هم باش اولا که خود به خود خونش میکشه و دوستشون داره دوما هنوز بچه اس خودش یه مدت زیاد بذه و بیاد ازشون زده میشه و اینکه بچه خودته محاله مادرش رو دوست نداشته باشه

2731