2733
2739
عنوان

خواهرشوهربیفرهنگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1236 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفت

چقدردنبال بحثی بیچاره دادشم چی میکشه ازدستت.

گفتم.توچی هستی اخه بخوام بهت برسم.من اصلاتوروحساب نمیزارم.دیدی میگم همش دخالت میکنی رابطه منودادشت بخودمون مربوطه.رفتی بلک لیست.

وزن فعلی۷۰.هدف اول ۶۲.هدف نهایی ۵۸.خدایاب امیدتو😍😍
2731

بنظرنون حقدارم که منفجرشم تزکاراسون.ازحق بجانب بودنش.واینکه پیام هاش خیلی پرمحتوابودولی نمیدونم چرانمیشه اسکرین گذاش.بنظرتون چطورجواب دادم

2740
گفت چقدردنبال بحثی بیچاره دادشم چی میکشه ازدستت. گفتم.توچی هستی اخه بخوام بهت برسم.من اصلاتوروحساب ...

چقدر تند رفتی،یه کلوم اومد دم در میگفتی نمیذارم بیاد،یه تشر به بچت میزدی،دیگه گذاشتی بره هرسری باهاشون دور دور  ومهمونی ،نباید میداشتی از اول خیلیم بد باهاش صحبت کردی،از اول تباید میداشتی بره بعد اگرم رفت پیام میدادی گلم بچه امانته چیزی شه میگن مادرش بی مسولیت بود لطفا دیگه نبرش باخودم اینور اونور بره بهتره،همین نه اینکه اول بزاری بره بعد بگی چرا دخالت میکنی خوب بچتو دوسدارن 

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
چقدر تند رفتی،یه کلوم اومد دم در میگفتی نمیذارم بیاد،یه تشر به بچت میزدی،دیگه گذاشتی بره هرسری باهاش ...

شماحوب نخوندی.میگم بردنش توکوچمون که یه خانم کروناگرفته.اونم وخیم.خدامیدونه دیگه چندنفرازش گرفتن.این خانم هم دیشب ب من پیام دادگفت نزاربچه بیاداینورا.امرورم گفتن میبریم بچرخیم خودمونم امدیم بیرون دوربزنیم.بخاطرهمین زیادمخالفت نکردم.دیگه نگفتم ببرن تودل کروناکه

فکر کنم دنبال بهانه بودی دعوا راه بندازی😆😆 وقتی همونجا کوتاه اومدی و رفتی خونت دیگه لزومی نداره پ ...

اینم حرفیه.ولی بخدااونجام گفتم.دیدم اونابیشتردنبال بهانه هستن.تازه اوناچندنفرمن یه نفر.

واقعابنظرتون تندرفتم.آخه اونم خیلی بده پیاماس.من فقط پیام آخرم بدبود.اونم چون خیلی تندرفت.نمیتونم اسکرین بزارم

اینم حرفیه.ولی بخدااونجام گفتم.دیدم اونابیشتردنبال بهانه هستن.تازه اوناچندنفرمن یه نفر.

خودت رو بزن به در بیخیالی . چون با خانواده شوهر نمیشه خودتو بگیری فقط به یک شرط .اونم اینکه شوهرت پشت تو باشه