2733
2734
عنوان

وای توروخدا بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 185 پست
غزل اسم شوهر منم بگو؟؟؟ من کی ازدولج میکنم ؟؟؟ دوستم کی؟؟؟ امسال واسم خواستگار میاد؟؟؟ با کسی ک م ...

گفتم اسمشو 

خواستگار برات میاد حتما اونم چند تا 

اوی هم که مد نظرته یکم مخالفت هست حالا یا از طرف شما یا خانوادش ولی برطرف میشه

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
نه دیگه حداکثرش سال آیندست ممکنه ماه بعد بخری منظورم تو همین یک سالست

خودمم بین شیائومی و سامسونگ موندم 

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبخت میشم؟

بله حتما.

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
2731
خوشبخت میشم؟

حس مثبتی دارم

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
بله حتما.

گلم واست صلواتتو فرستادم از اونایی هم که گفتن فرستادم

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤

خانوما جنسیت بچه خواستید میتونم تشخیص بدم

2738
سلام‌خوبی به نظرت من کی ازدواج میکنم 

یه حسی میگه تا سال اینده

2706