2733
2739
عنوان

ممکنه کسی پلی کیستیک باشه و راحت باردار بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 87 پست
سونو دادید؟  خونریزی کمه یا روزش؟؟

کمه اصلا به نوار نمیرسه 

منی که همش پس میدادم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم. من کلا طبعم خیلییییی گرمه. در حالت عادی هم هیچ وقت زمستونه لباس گرم نمیپوشم.نهایتا یه ...

اها 

ولی پلی کلا از غلبه سردی میاد و سردی رحم و فست فود   کم تحرکی و ژنتیک و .....

ایشالا کن بارداری  متفورمین حالت رو‌بد نکرد؟ لاغرچی لاغر میکنه؟

اول رفتم پیشش کفت روزی نصف بخور

بعد ۱۵روز دوباره رفتم برای جواب ازمایش نشون بدم گفت روزی دو تا نصف بخور

نه مشکل نداشتم باهاش

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2728
کمه اصلا به نوار نمیرسه  منی که همش پس میدادم

سونو ندادی؟

فکر میکنم پلی کیستیک نباشی...پلی کیستیکا معمولا خونریزیشون زیاده.شما فکر کنم کلا دیواره رحمت بافتو خوب تشکیل نمیده. حتما دکتر برو سونو بده.پشت گوش ننداز. 

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
اها  ولی پلی کلا از غلبه سردی میاد و سردی رحم و فست فود   کم تحرکی و ژنتیک و .....

فست فود اوایل ازدواج زیاد میخوردیم ولی الان سه چهار سالی هست ترکیم...

کم تحرکی هم تا دلت بخواد . فقط زخم بستر نگرفتم 😄😄😄😄

البته الان نی نی نمیزاره دیگه 😁😁

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
چه داروی گیاهی ای ؟  کیست تخمدان ؟

اره منم هنوز استفاده نکردم

اسمش یادم نیست😁

خیلی اسمشو میارن تو نی نی سایت

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
سونو ندادی؟ فکر میکنم پلی کیستیک نباشی...پلی کیستیکا معمولا خونریزیشون زیاده.شما فکر کنم کلا دیواره ...

الان اولین پری بعد زایمانه 

برم میگه نه طوریت نیس

دوساله من تو این دکترا علافم ازامایش سونو همه چیزم خوبه فقط چربی خونم بالاست همین

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
اره منم هنوز استفاده نکردم اسمش یادم نیست😁 خیلی اسمشو میارن تو نی نی سایت

ویتاگنوس؟

ایشالا کن بارداری  متفورمین حالت رو‌بد نکرد؟ لاغرچی لاغر میکنه؟

میگن روزی سه تا لاغر میکنه

میگم مشکل نداره متفورمین از خودم زیاد کنم

یعنی روزی دو تا بخورم😁یا نمیشه

سونو ندادی؟ فکر میکنم پلی کیستیک نباشی...پلی کیستیکا معمولا خونریزیشون زیاده.شما فکر کنم کلا دیواره ...

قطره دیواره رحمم هم زیاد بود سونو دادم

اره اره😁

منم گرفتم نمیدونم بخورم یا نه تو شیردهیم بچم۸ ماهشه

منم گرفتم نمیدونم بخورم یا نه تو شیردهیم بچم۸ ماهشه

ععع نی نی داری

پس فکر کردم اقدامی

2706