2726

جوش هورمونی روی چونه اگه از کیست نباشه از چیه؟

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

با ورزش و دارو گیاهی اره راحت بعد یکی دو ماه باردار میشن

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حاضر پلی کیستیک بودم و همون ماه اول اقدام باردار شدم

قرص مصرف کردی؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2728

بله میشه 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
قرص مصرف کردی؟

نه هیچی...

دکتر بهم گفته بود هر وقت خواستی باردار شی بیا دارو بدم. اما تنبلی کردم گفتم اقدام کنم اگر باردار نشدم میرم که همون ماه اول شدم

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
حاضر پلی کیستیک بودم و همون ماه اول اقدام باردار شدم

از کجا فهمیدی پلی کیستیک هستی؟

دختر داری؟

من سونو کیست نشون نداده پس نیستم؟

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
از آلودگى هوا. مخصوصا الان كه ماسك رو صورتمونه

نه بابا دوسالی میشه درگیرم

موی زایدم بیشتر شده

از کجا فهمیدی پلی کیستیک هستی؟ دختر داری؟ من سونو کیست نشون نداده پس نیستم؟

قبلا بخاطر پریود نامنظمم رفتم دکتر سونو نوشت گفت پلی کیستیکی هر وقت خواستی اقدام کنی بیا دارو بدم.که نرفتم از تنبلیم.

نه پسره

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
قبلا بخاطر پریود نامنظمم رفتم دکتر سونو نوشت گفت پلی کیستیکی هر وقت خواستی اقدام کنی بیا دارو بدم.که ...

من پری منظمه اما یهو کم شد

پسر 😊 الان ۹ ماهشه

چقد عجیبببببببب

اخه پلی کیستیکا انگار میگن راحت باردار نمیشن 

اونم تازه پسر 

چون میگن رحم گرم باشه مسرمیشه

سرد و ملی کیستیکی باشه دختر میشه و این حرفا

البته ک یه عده میگن تعین جنسیت دست پدره ولی خب ایناهم تاثیر داره

خدانگهش داره عزیز

2706