2737
2734
عنوان

اسم دخترم وپسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 41 پست

اگه میخوای اسم ترکی بذاری خیلی اسم قشنگتر از پینار هست،من رادین به معنی بسیار بخشنده انتخاب کرده بودم ولی با سقطی که داشتم و پسرم تنهام گذاشت🥺،عهد کردم پیشاپیش حتی اسمم انتخاب نکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
اگه میخوای اسم ترکی بذاری خیلی اسم قشنگتر از پینار هست،من رادین به معنی بسیار بخشنده انتخاب کرده بود ...

مثبت اندیش باش... سفارش شده اسم بچه ها تون رو از قبل انتخاب کنید که اگه بچه ای سقط شد در قیامت از شما شکایت نکنه که چرا من بی نام هستم! 

مثبت اندیش باش... سفارش شده اسم بچه ها تون رو از قبل انتخاب کنید که اگه بچه ای سقط شد در قیامت از شم ...

اگه درست خونده باشی،نوشتم که واسش اسم انتخاب کرده بودم ولی دیگه نمیخوام پیشاپیش اسمی انتخاب کنم،حال روحیم خیلی بدتر میشه

اگه درست خونده باشی،نوشتم که واسش اسم انتخاب کرده بودم ولی دیگه نمیخوام پیشاپیش اسمی انتخاب کنم،حال ...

انشالله که دوران بد بعد از سقط رو بگذرونی و به آرامش برسی دوباره به لطف خدا دلگرم بشی و اقدام کنی و دوباره نشاط بارداری و حس خوب فکر کردن به اسم رو پیدا کنی