2410
2553
عنوان

اسم دخترم وپسرم

518 بازدید | 41 پست

امشب تصمیم گرفتم اگه خدا به من بچه بده دختر باشه اسمش رو میزارم پینار (به معنی چشمه،آب زلال) و اگه پسر باشه مهراد(به معنی بخشنده بزرگ)  توی دفترچه یادداشت کردم قشنگه؟

خدا، یاری کند قلبی را که در آرزوی چیزی است که تقدیرش نیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پینار ی جوریه ممکنه تو جامعه بعدا اذیت بشه اخه رایج نیس مهرداد خوبه

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     

منکه از بچگی علاقه ی خاصی ب اسم امیر علی داشتم

و انشالله اگه بچم پسر بود اسمشو میزارم امیر علی😊

البته هنوز ازدواج نکردم😬

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟        انشاالله خدا حاجت دلتو بده ♥️
2714

ببخشید من پینار و چیز دیگه خوندم

البته خودتون باید خوشتون بیاد و حرف بقیه اهمیت ندید

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
منکه از بچگی علاقه ی خاصی ب اسم امیر علی داشتم و انشالله اگه بچم پسر بود اسمشو میزارم امیر علی😊 ا ...

ان شاالله عزیزم 

خدا، یاری کند قلبی را که در آرزوی چیزی است که تقدیرش نیست.

نمیشه .مثلا یهو میخوایی پسرتو صدا کنی ولی حواست نیس اول اسم دخترو میگی.

یهو یادت میوفته میخواستی پسرتو صدا کنی.

میشه پییی

مهراد

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
2706