2737
2734

خوب خسیس نباشید

من یک شوهر همه چی تموم خوشگل خوش تیپ....نابغه ...دانشجو دکترا یا ارشد مهندسی دانشگاه شریف یا امیرکبیر یا تهران با اخلاق و خانواده عالی و متشخص که عاشقم هست همین روزا ازدواج میکنم و قصدشم مهاجرت به امریکا یا کانادا باشه انشاءالله به حق علی...کیس اینطوری داشتید بگید😂😂😂🤣🤣🤣🤣😗😗😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تحصیلاتت؟😁

داری؟ کیس

من یک شوهر همه چی تموم خوشگل خوش تیپ....نابغه ...دانشجو دکترا یا ارشد مهندسی دانشگاه شریف یا امیرکبیر یا تهران با اخلاق و خانواده عالی و متشخص که عاشقم هست همین روزا ازدواج میکنم و قصدشم مهاجرت به امریکا یا کانادا باشه انشاءالله به حق علی...کیس اینطوری داشتید بگید😂😂😂🤣🤣🤣🤣😗😗😗

اینا همش دنبال درس و کارن از من به تو نصیحت.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
عادم نابغه  خودشم نابغه میخاد😒 نه ی نینی سایتی ک بیکارمیچرخه😂 ریپ نکنید بریزید سرم حقیقت ه ...

شوش شرقی جا ندارم برو با ماشین بعدی 😐😐😐

کل تاپیکات شوهر میخوای که😳

چه خبرتونهههههه🥴

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706