2737
2734
عنوان

شما هرچندوقت میرید پیکنیک!حالا جدا ازبحث کرونا اگرنبود

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 39 پست
میگه برو...ولی یعنی منو میزاره برم پیک نیک فکرنکنم تابحال نرفتم.اونم ک باید اقا راننده باشه رفیق ندا ...

میدونم ناراحتی و برای کسایی که عاشق تفریحن سخته.اما اگه میتونی با اسنپ یا اگه مسیر نزدیکه پیاده برو.حتی بعضی وقتا اگه همسرت میبرتت برنامه بریز که بری بیرون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم اگه یه بار قسمت شد رفتین کلی خوراکی خوشمزه بردار یا یه چیزی بردار بازی کنین یا تو پیک نیک کلی باهاش مهربون باش و ازش تشکر کن که ببینه که حالت خیلی خوب شده بازم ببرتت. اما حالا زباد سخت نگیر با خانوما هم خیلی خوش میگذره پیک نیک . حالا نزدیکتون اگه جایی هست برید که ماشین نخواد . امیدوارم به زودی یه پیک نیک عالی بری بیای برامون تعریف کنی 🥰💜

لوازم جمع کن همه چی بزار تو سبد سیخ منقل و جوج هم بزار  وقتی روز تعطیل از خواب بیدار شد ی صبحا ...

اگرنبره چی؟تاحالا امتحان نکردم.اون باید دلش راضی باشه ک بعد ضایع نشم.بهونه بگیره.

2731
میگه برو...ولی یعنی منو میزاره برم پیک نیک فکرنکنم تابحال نرفتم.اونم ک باید اقا راننده باشه رفیق ندا ...

والا ما هم نمیریم. حتی قبل بچه. کلا تو ده سال شاید ۳.۴ بار مسافرت ۲.۳ روزه رفتیم. الانم که کرونا... ولی من سخت نمیگیرم. مثلا اگه بخوایم بریم بنزین... حتما فلاسک چای میبرم میوه.  الانم گاهی غذا های سبک درست میکنم پیتزا ساندویچ....  با مخلفات تو سبد... تو ماشین بخوریم خیلی هم لذت میبرم. بنظرم خوبه و خوش میگذره😊😊

بنظرم اگه یه بار قسمت شد رفتین کلی خوراکی خوشمزه بردار یا یه چیزی بردار بازی کنین یا تو پیک نیک کلی ...

فدات مهربون.نه یه پارک توشهرهس.بیرون شهرچن جاداریم ک ن تنهامیشه رفت ن پیاده

اگرنبره چی؟تاحالا امتحان نکردم.اون باید دلش راضی باشه ک بعد ضایع نشم.بهونه بگیره.

میبره بابا فقط تنبلیش میاد جمع جور کنه ی زیر انداز جمع جورم بردار یه کوله هم خورده ریزارو بزار چون میگی ماشین ندارید خیلی مرتب جمع کن 

اگه اهل قلیونه حتما قلیونشم بردار 

ذوغال و این چیزا هم سر راه بخرید 

2740

پیکنیک عالیه عالی.ما تا بچه نداشتیم همش جاده چالوس بودیم.ارنگه بسیار زیباست اگه اسمشو اشتباه نکرده باشم یا باغا و اینا زیاد میرفتیم دسته جمعیم میرفتیم با خاه هام عالی بودش ولی از وقتی بچه دار شدیم فقط پارسال ک ۹ماهش بود رفتیم شمال پارکم زیاد میرفتیم ولی پیک نیک به اونصورت ن چون با بچه اونجاها سخته همش صخره هست باز زدو کرونا شد والا دیگه تا پارکم نمیریم 

خونه بابام اینا یک یا دو هفته یک بار میرفتیم در و دشتی زیراندازی پهن میکردیم ناهاری میخوردیم چرخی تو طبیعت میزدیم... ولی نزدیک یک ساله عروسی گرفتیم یک بارم نرفتیم، همسرم و خونواده اش اصلا اهل این مدل تفریح نیستن، حتی زیرانداز مسافرتی هم نداشتیم تازه خریدیم، حتی میگیم بریم تو حیاط بشینیم یا پارک سر کوچه چای بخوریم مخالفت میکنه همسرم ، براش تعریف نشده

والا ما هم نمیریم. حتی قبل بچه. کلا تو ده سال شاید ۳.۴ بار مسافرت ۲.۳ روزه رفتیم. الانم که کرونا... ...

اره خوبه اینجوری ام ولی پایم نیس.ن چای میخوره نه میوه انچانی.ماشینم نداریم.یه ماشینم هس مال کارشه ولی خب میتونه یه روز درچن ماه منوببره بیرون

اره خوبه اینجوری ام ولی پایم نیس.ن چای میخوره نه میوه انچانی.ماشینم نداریم.یه ماشینم هس مال کارشه ول ...

سعی کن کم کم قانعش کنی. من خودم اوایل اصلا تو ماشین چای نمیخوردم ولی شوهرم دوست داشت میبردم اونکه میخورد منم کم کم دلم خواست.  الانم نباشه من خودم یجوری ام. هر چیزی زمان میبره یکدفعه نمیشه عوض بشه

ای بابا خیلس بده اینجوری

فضای باز و پارک و کوه و طبیعت اصلا تو برنامشون نیست، فقط باغ خانواده و اقوام یا رستوران و کلا جاهای تعریف شده این مدلی میان گردش، پارک هم فقط مختص پیاده روی میدونن، البته شهری که توشیم زیاد هم طبیعت آنچنانی نداره برعکس شهر بابام اینا که طبیعت خوبی داره